Настя Каменських заговорила про дітей і натякнула на вагітність: “Моє серце переповнюється любов’ю” - MusicUkraine

Настя Каменських заговорила про дітей і натякнула на вагітність: “Моє серце переповнюється любов’ю”

Вибір редакції


Настя Каменських – артистка, якій, мабуть, найчастіше приписували вагітність. Співачка має пишні форми і часто худне, або набирає вагу. Кожен раз, побачивши округлий животик, публіка сподівається, що співачка вагітна. Та кожного разу виявляється, що Каменських не вагітна. При цьому Настя не приховує, що дуже любить дітей і мріє про власне маля.

Настя Каменських вперше прокоментувала хейт після фальшивого інтерв'ю Єфросиніні
Настя Каменських заговорила про дітей і натякнула на вагітність

Зараз співачка знаходиться у концертному турі по Україні. Нещодавно у своєму Інстаграм-блозі Настя опублікувала фото з концерту, де вона сиділа на сцені поруч з дітьми.

Діти — наше майбутнє! І коли я стаю на сцені поряд з ними, моє серце переповнюється безмежною радістю та любов’ю.

Ці яскраві очі, щирі посмішки та неймовірна енергія перетворюють концерт на справжне диво.

, – підписала знімок Каменських.

Варто відзначити, що тема власних дітей для співачки є не дуже комфортною. Коли у 2019 році вона вийшла заміж за Потапа, то буквально у кожному інтерв’ю вона говорила про те, що мріє про дитину і вже працює над цим з чоловіком. Роки йшли, а про вагітність Настя так і не оголошувала. Якщо раніше Каменських з радістю говорила про майбутніх дітей, то зараз співачка уникає цих питань на інтерв’ю. Настя лиш запевняє, що якщо вона дійсно буде вагітною, то приховувати це від публіки не буде.

Каменських вагітна? Офіційний коментар Потапа і Насті
Настя Каменських заговорила про дітей і натякнула на вагітність

Поведінка співачки здається дивною для її прихильників. В Мережі вже навіть почали ширитися чутки про те, що співачка може мати проблеми з зачаттям, чи виношуванням дитини. Та саме ці чутки зіркове подружжя не коментують.

Варто відзначити, що Потап і Каменських знаходяться вже у тому віці, коли питання дітей стоїть досить гостро. Так, Насті вже 36 років, а от Потапу – 42. До слова, у репера є син від першого шлюбу з Іриною Горовою. Хлопця звати Андрій і йому 15 років.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − 1 =