Наталія Могилевська похизувалася подарунком від немолодого коханого на 8 березня: “Як приємно”

Вибір редакції


8 березня чоловіки задарювали своїх коханих жінок подарунками і букетами квітів. Відома українська співачка Наталія Могилевська теж не залишилася без уваги свого коханого чоловіка.

Наталія Могилевська, яка не так давно зізналася, що має коханого чоловіка, похвалилася подарунком на 8 березня в своєму Інстаграм-блозі. Так, Наталія оприлюднила фото з розкішного готелю в центрі Києва, вигляд з якого відкривається на Софіївський собор. Співачка позувала у халаті з розкішним букетом троянд. Схоже, її коханий чоловік влаштував для неї справжній сюрприз, але артистка не вдавалася у подробиці. Наталія лише зізналася, що їй дуже приємно відчувати себе жінкою.

Наталія Могилевська похизувалася подарунком від немолодого коханого на 8 березня
Наталія Могилевська похизувалася подарунком від немолодого коханого на 8 березня

День закінчується приємними сюрпризами. Як приємно почуватися жінкою…

, – підписала фото Наталія Могилевська.

Що відомо про нового бойфренда Могилевської

Співачка поки що приховує свого коханого, але вже неодноразово розповідала про нього в інтерв’ю. Так, за словами Наталії, її коханий старший за неї. Він родом з України, але багато років прожив в США, де будував бізнес. Після початку повномасштабної війни в Україні, чоловік повернувся на Батьківщину і почав волонтерити. Так трапилось, що вони з Могилевською волонтерили в одній команді, так вони і зблизились. Співачка зізнається, що зараз вона закохана і дуже щаслива. В недавньому інтерв’ю Соломії Вітвіцькій Могилевська Могилевська розсекретила ім’я свого коханого. Виявляється, його звати Валентин. Також співачка розповіла, що наразі живе разом з коханим в одній квартирі. Також Могилевська з захопленням розповіла, що її Валентин – дуже мужній чоловік, її захисник.

Ми бували в таких місцях, що зі мною боялися їздити музиканти, боявся взагалі хтось їхати. Ми проїхали всю країну.

, – зізнається Могилевська.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 1 =

Translate »