Наталя Могилевська зробила заяву на Великдень і закликала не боятися народжувати: потрібно бути щасливими

Вибір редакції


Наталія Могилевська звернулася до своїх підписників
Наталія Могилевська звернулася до своїх підписників

Українська співачка Наталя Могилевська записала відео та звернулася до своєї аудиторії. Жінка привітала всіх з Великоднем та наголосила, що це сімейне свято, а в Україні дуже багато родин, тому всім зичила щастя, великої любові, а також омріяної перемоги. Артистка закликає не боятися бути сміливими, продовжувати жити далі та народжувати діток.

Особисте життя Могилевської

Відома співачка була заміжня один раз і, на жаль, цей шлюб не був щасливим. Довго пара разом не була і через рік вирішили розлучитися. Через деякий час Наталя зустріла кохання всього свого життя, яке кардинально змінило її. Бізнесмен Єгор Долінін відразу зміг вкрасти серденько нашої артиски і за досить короткий термін, вони почали жити разом.

Наталя Могилевська та Єгор Долінін
Наталя Могилевська та Єгор Долінін

Разом із великим коханням, Могилевська отримала роль мачухи, адже в її бізнесмена є три донечки, яких виховувала артистка.

Стосунки цієї пари були дуже емоційними, а сварки досить бурхливими. Через роботу співачки у їх парі були непорозуміння, адже її коханий хотів проводити час разом, а не чекати поки його Наталочка вирішить свої робочі моменти.

Зірка розуміла, як це впливає на їх стосунки та почала шукати вихід, вона придбала квартиру поруч з його. Відтоді ця ситуація змогла вирішитися і, коли артистці потрібно було працювати, вона переходила в інше приміщення.

Красуня Наталія Могилевська розповіла про свого нового шаленого чоловіка
Красуня Наталія Могилевська розповіла про свого нового шаленого чоловіка

Згодом почали помічати, що Наталя та Єгор з’являються в компанії інших та люб’язно проводять свій час, відразу почали ширитися чутки про те, що пара більше не разом. Могилевська ніяк не прокоментувала розставання, але зазначила, що Єгор був її справжнім щирим коханням, яке неможливо забути.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen + 16 =