навчіться довіряти близьким людям і знайдете гармонію – Одна Хвилина

Вибір редакції


Овен

Скористайтеся своєю інтуїцією, щоб визначити, що можна і що не можна робити у стосунках з якоюсь людиною. Якщо взяти до уваги кількість невідомого навколо нас, це єдине правильне рішення.

Телець

Прогрес у тій чи іншій області, найімовірніше, вимагав від Вас зусиль, змішаних із мужністю. Зараз обставини складаються таким чином, що відсутність чиєїсь підтримки – це найкраща допомога для Вас, оскільки Ваша віра стане запорукою успіху.

Близнюки

Ви не повинні переконувати себе, що заплющувати очі на проблему рівнозначно її вирішенню. Адже ця проблема не зникне і постійно вимагатиме Вашої уваги. Так що беріть себе в руки та розберіться з усіма справами.

Рак

Будь-який шедевр спочатку виникає у свідомості його творця. Саме тому Вам варто тримати свої ідеї та одкровення при собі. Зробіть так, щоб Ваші твори були виключно Вашими.

Лев

Ви дотримуєтеся правильної думки, а тому Вам потрібно нею скористатися. Озирніться навколо і подивіться, де потрібна Ваша позитивна енергія, що підтримує. Ваші запаси доброзичливості сьогодні дуже знадобляться.

Діва

У вашому житті може виникнути спірна ситуація, вирішення якої залежить від ваших внутрішніх умінь. Йдеться зараз про Вашу інтуїцію, яка напрочуд точно може буквально сканувати людей і дати Вам чітку відповідь, чи варто вірити комусь, чи його слова краще забути.

Терези

Пам’ятайте, що зараз Ви повинні стримано реагувати на всі події, що відбуваються у Вашому житті. Навіть якщо хтось робить щось, що викликає у Вас захисну реакцію, спробуйте стриматися і подивіться, що буде далі.

Скорпіон

Визнання проблеми потребує зосередженості та уваги. Якщо Ви лякаєтеся чогось і просто не в змозі це визнати, значить покопайтеся ще глибше у своїй душі й знайдіть там сили та сміливість. Лише так можна перемогти.

Стрілець

Перш ніж Ви звалите на плечі якусь ношу, постарайтеся озирнутися довкола та зрозуміти, чи не пропонує Вам допомога хтось з навколишніх. Тягнути весь вантаж виключно на собі зовсім не обов’язково.

Козоріг

Вам зараз слід пам’ятати, що сумніви та песимізм просто все зіпсують. Тож озброїться позитивом і знайте, що він може творити чудеса.

Водолій

Якщо Вам здається, що Ви ніяк не можете контролювати обставини, що склалися, це чудова новина. Ви й не повинні керувати ними. Вам потрібно просто відпустити ситуацію, що турбує. Так що розслабтеся і просто пливіть за течією.

Риби

Якщо Ви скажете комусь щось таке, що змусить цю людину повірити в себе, то зробіть це негайно. Озирніться та знайдіть того, хто потребує дуже простої, але дуже ефективної мотивації.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 2 =

Translate »