навіщо актор змінив дату народження і прізвище? – Одна Хвилина

Вибір редакції


Андрій Миронов буквально народився на сцені, бо вагітну Марію Миронову забрали в пологовий будинок прямо з театру. Помер видатний актор теж практично на сцені. Йому стало зле під час вистави. А далі – швидка, реанімація, крововилив у мозок. Всенародному улюбленцю було всього 46 років.

Андрій Миронов з доньками Машею Мироновою і Машею Голубкіною

Народився китаєць (саме таким він видався попервах матусі) 7 березня. Але Мироновій закортіло змінити дату народження. Вона всіма правдами і неправдами добилася, щоб у метриці стояла дата – 8 березня. Так Андрій і відзначав завжди своє свято у Жіночий день.

Дбайлива матуся контролювала всі дії сина, починаючи з того, що він з’їв на сніданок до вибору кандидатури в дружини. Коли Миронов перебував на зніманнях чи гастролях, обов’язково писав довгі листи матусі з доповіддю, що і як робив.

Миронова керувала всім

Жінка навіть прізвище сину змінила за власним бажанням. Від народження Андрій отримав таткове – Менакер. Та коли газети почали писати про “справу лікарів”, спритна Марія втямила, що з таким прізвищем сину буде важко пробитися в житті. От вона й переписала 10-річного хлопчика на себе. Так Андрій став Мироновим.

Родина Андрія Миронова: мама, дружина Лариса Голубкіна і її донька Маша

Комедія “Три плюс два” знімалася в Криму. Щойно додому надійшов лист, в якому Андрюша сповістив, що спілкується з партнеркою Наталкою Фатєєвою, Марія Володимирівна розхвилювалася. Жінка була на 7 років старша за її сина, до того ж мала за плечима шлюб із Басовим і сина. Тож доклала всіх зусиль, щоб цей роман припинився.

А Лариса Голубкіна прийшлася суворій свекрусі до смаку, дарма що у жінки теж була дитина. Андрій удочерив Машу і дав своє прізвище, та після його смерті Миронова наказала їй повернутися до маминого прізвища Голубкіна.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 + six =

Translate »