Найкрасивіша художниця покаже в Києві, чим підкорила світ

Леді

Володарка титулу віце-міс «Mrs Top of the World» Анна Гомонова відкриє в українській столиці авторську виставку «Art-voyage». У Києві відома модель представить серію картин, написаних під враженням від подорожей по Грузії, Туреччини, Греції, Кіпру, Малайзії, Кубі, Італії та інших країн.

Анна Гомонова, відома в Україні, як співачка і телеведуча, в рідній Білорусі прославилася в першу чергу, як талановита художниця. Персональні виставки експресіоністськи проходили в багатьох країнах СНД, Європи та Азії. Після переїзду до Києва Анна зосередилася на модельній кар’єрі, а в кінці минулого року не тільки з успіхом представила нашу країну в престижному конкурсі «Mrs Top of the World», а й отримала запрошення стати обличчям України на «Miss Earth-2017».

Відзначимо також, що в конкурсі «Mrs Top of the World» в номінації талантів – Анна Гомонова представила яскравий перфоманс і картину власного авторства. Номер красуні був високо оцінений членами журі та увійшов в історію «Mrs Top of the World», як один з кращих. В Україні, модель і художниця в третьому поколінні представить 21 свою роботу, в тому числі полотна, що підкорили цінителів мистецтва під час виставок у світі.

– Ця вставка присвячена країнам, в яких мені пощастило побувати. Все свідоме життя я переношу враження від подорожей на полотна і постійно доповнюю серію «Art-Voyage», – розповіла Анна Гомонова. – Також я готуюся запустити першу в Україні артплатформу, яка допоможе художникам різного профілю проявити себе на світовій арені. Я знаю, наскільки складно йти до своєї мети всупереч обставинам. Незважаючи на те, що мій дідусь став заслуженим художником Білорусії, а батько продовжив родинну справу, в мій власний успіх сім’я повірила не відразу. На початку мого творчого шляху мене підтримала тільки мама, яка в таємниці від всіх допомогла мені подати документи в художній ліцей. Рідні були зі мною суворі, не боялися критикувати, дідусь навіть опускав мої полотна під воду … Таке загартування безумовно допомогло мені в житті, але і допомогло усвідомити, наскільки важлива взаємовиручка і розуміння. Тому я планую запустити сайт, орієнтований на Європу і США, за допомогою якого українські майстри зможуть реалізувати свої роботи – будь то картини, скульптури, кераміка або інші форми сучасного мистецтва.

Виставка робіт Анни Гомонова відкриється 9 березня в галереї АRT: EGO. А вже в липні відома красуня представить свої роботи в рамках конкурсу «Місіс Земля».

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 3 =