не без участі багатої бабусі і обранця зі списку Форбс – Одна Хвилина

Вибір редакції


Соня Євдокименко – 21-річна онучка Софії Ротару. Дівчина всесторонньо розвинена і успадкувала від своєї зіркової бабусі вроду та музичний талант.

Зараз Соня живе в Нью-Йорку та отримує там вищу освіту, в майбутньому дівчина буде дизайнером. Крім того, онучка Ротару являється відомою і успішною моделлю. Фотографії дівчини прикрашають відомі міжнародні глянці.

Як виглядає онучка Софії Ротару
Як виглядає онучка Софії Ротару

Має дівчина у музичний талант. Соня вже встигла записати кілька власних пісень, але поки що на першому місці все ж моделінг.

Варто відзначити, що онучка Ротару встигає ще й активно вести свій блог в Інстаграм, який нараховує більше 160 тисяч підписників. Там дівчина показує своє щоденне життя, ділиться фотографіями і подробицями особистого життя.

Як виглядає онучка Софії Ротару
Як виглядає онучка Софії Ротару

Звісно, у такої красуні багато залицяльників, однак Соня вже зробила свій вибір на користь мільйонера, який родом з України, але проживає в США. Чоловіка звати Сергій Жданов, він підприємець-мільйонер, який входить у список Форбс. Чоловік старший за юну красуню на 13 років. Відомо, що Соня та Сергій разом вже більше двох років. У них серйозні стосунки, які ймовірно зовсім скоро переростуть у шлюб. Закохані постійно разом подорожують, а Соня в своєму Інстаграм-блозі регулярно публікує романтичні кадри. Дівчина вже встигла познайомити зі своїм обранцем не лише батьків, а й свою зіркову бабусю.

Як виглядає наречений онучки Ротару
Як виглядає наречений онучки Ротару

Ще у 2019 році Софія Ротару дала інтерв’ю Каті Осадчій, де розповіла про своє ставлення до можливого заміжжя онучки.

Ротару зізнається, що вона не хоче, аби Соня виходила заміж найближчим часом. Співачка вважає, що її онука ще занадто юна і ій потрібно для початку отримати гарну освіту та почати будувати кар’єру, а вже потім думати про сім’ю. Однак Софія Ротару підкреслює, що лише її онучка буде приймати такі важливі рішення, адже це її життя.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × three =

Translate »