...

“Не буду рахувати гроші” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Нещодавно відомий український бізнесмен, який зараз живе та будує бізнес у Сполучених Штатах Америки дав інтерв’ю для журналістки Анни Олицької. Знаменитість поговорив з нею про чимало цікавих речей, серед яких, зокрема, було те, скільки грошей він готовий витрачати на свою кохану.

Нагадаємо, що у фіналі телепроєкту “Холостяк-12” Алекс Топольський обирав серед Саші Мудрої та Катерини Лозовицької. Зрештою чоловік надав перевагу моделі Каті та почав будувати з нею стосунки. Зірка зізнався, що не виправдав очікувань Лозовицької, а тепер відповів на запитання, скільки готовий витрачати грошей на кохану жінку.

Алекс Топольський зустрічався з переможницею Холостяка-12 Лозовицькою
Алекс Топольський зустрічався з переможницею Холостяка-12 Лозовицькою

У новому інтерв’ю Анна Олицька запитала у свого гостя, скільки пропорційно він готовий витрачати на задоволення потреб своєї жінки. Чоловік відповів коротко та зрозуміло – він не рахує гроші, коли мова йде про людину, яку він дійсно кохає.

Головний герой популярного реаліті-шоу “Холостяк” зізнався, що він заробляє достатньо грошей, аби дозволити собі витрачати на кохану людину кошти без попереднього підрахунку. За словами Алекса Топольського, коли мова йде про справжні почуття, матеріальні речі втрачають значення.

Я себе комфортно почуваю, заробляю достатньо грошей. Якщо я закохаюсь в людину дійсно, я не буду рахувати свої гроші – скільки я зараз на тебе витратив, скільки я зараз на тебе витрачу… Я не буду відчувати необхідність в цьому, тому що я кохаю людину і я готовий на неї витрачати [гроші – прим. ред.]

– прокоментував Алекс Топольський.

Холостяк зізнався, що не рахує гроші, коли мова йде про кохану жінку
Холостяк зізнався, що не рахує гроші, коли мова йде про кохану жінку

Алекс Топольський також додав, що він ніколи не розумів підрахунків грошей, які витрачаються, наприклад, на подарунки для коханої жінки. Втім, зауважив чоловік, він має почати відчувати справжнє кохання, аби спокійно радувати свою дівчину приємними презентами.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 + twelve =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.