не була закохана – Одна Хвилина

Вибір редакції


Холостяк – популярне в Україні реаліті-шоу, яке було адаптоване з американського варіанту. Телеглядачі швидко полюбили проєкт за його вміння інтригувати та тримати в напрузі до самого завершення, проте крайній сезон шоу здивував навіть тих, хто завжди був байдужим до такого формату. Зокрема, мережу сколихнула поведінка фіналістки Холостяка-12 Саші Мудрої. Дівчина натякнула на свою нещирість під час прощальної промови.

Саша Мудра про почуття до Топольського

У фіналі Холостяка-12 перемогла конкурентка Саші Мудрої Катерина Лозовицька. Алекс Топольський зізнався в почуттях до дівчини та висловив своє бажання будувати з нею стосунки з розрахунком на майбутнє створення родини. Іншій фіналістці телепроєкту, Мудрій, чоловік відмовив та пояснив це тим, що вона здається йому не готовою до серйозних стосунків.

Алекс Топольський і Катерина Лозовицька залишились разом після Холостяка-12
Алекс Топольський і Катерина Лозовицька залишились разом після Холостяка-12

Після того, як головний герой крайнього сезону реаліті-шоу провів Сашу Мудру до автомобіля, який мав її відвезти зі знімання шоу, дівчина висловилась про свої почуття до нього. Так, ексучасниця проєкту, зокрема, прокоментувала своє зізнання в почуттях до Топольського. Дівчина натякнула, що кохання нічого не означає для неї, оскільки “сьогодні закохана, завтра не закохана”.

Пізніше дівчина повторно висловилась стосовно свого програшу. В особистому блозі в соціальній мережі Інстаграм вона заявила, що навіть не очікувала, що Алекс Топольський відмовить їй після всього, що було між ними. Вибір чоловіка дівчина назвала помилковим та зазначила, що на неї попереду чекає лише найкраще.

Саша Мудра неоднозначно відреагувала на свій програш у шоу Холостяк-12
Саша Мудра неоднозначно відреагувала на свій програш у шоу Холостяк-12

Разом з тим, зважаючи на запальний характер ексучасниці популярного телепроєкту, можна припустити, що таким чином дівчина намагалась не показати своїх справжніх емоцій – смутку та розчарування через виліт з проєкту. Саша Мудра завжди відрізнялась зухвалою та іноді навіть різкою поведінкою, тому захисна реакція у вигляді байдужості до того, що відбувається – цілком ймовірне пояснення її поведінки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 4 =

Translate »