не Катя Лозовицька – Одна Хвилина

Вибір редакції


Український підприємець Алекс Топольський став новим головним героєм дванадцятого сезону популярного реаліті про кохання. Чоловік вже довгий час живе та будує свій бізнес за кордоном. Так, Алексу вдалось стати успішним у кар’єрі, проте знайти кохану дівчину не пощастило. Саме тому чоловік вирішив взяти участь у Холостяку-12.

Алекс Топольський з Холостяка-12 розповів про маму
Алекс Топольський з Холостяка-12 розповів про маму

Нещодавно відбулась прем’єра фінального випуску популярного шоу, а мільйони глядачів нарешті дізнались ім’я тієї, що підкорила Алекса Топольського та завоювала його серце. Переможницею Холостяка-12 виявилась Катерина Лозовицька. Нагадаємо, раніше ми вже писали коротку біографію дівчини.

Проте, в житті Алекса Топольського є набагато важливіша жінка. Нещодавно знаменитість розповів про реакцію мами на його вибір в останньому випуску шоу. У мережі також побачили, як виглядає його мама Наталія Володимирівна, з якою чоловік познайомив фіналісток шоу Сашу Мудру та Катю Лозовицьку в останньому епізоді Холостяка-12.

Алекс Топольський і Катя Лозовицька стали парою після завершення шоу
Алекс Топольський і Катя Лозовицька стали парою після завершення шоу

Мама Алекса Топольського

В останньому випуску разом з Алексом Топольським в шоу знімалась і його мама. Так, Наталія Володимирівна стала доброю порадницею для свого сина. Зіркова мама познайомилась з дівчатами, які найбільше зацікавили її сина, а в проєкті заявила: попри те, що їй сподобалась і Саша, і Катя, вона вважає, що саме з Лозовицькою Топольському вдасться побудувати міцні стосунки та створити сім’ю.

Мама Алекса Топольського Наталія Володимирівна
Мама Алекса Топольського Наталія Володимирівна

Нещодавно в особистому блозі Алекса Топольського запитали, як його мама поставилась до вибору свого сина у фінальному випуску Холостяка-12. Чоловік відповів, що їй імпонували двоє учасниць, проте загалом і Алекс, і його мама усвідомлювали, що він зможе зберегти довгострокові стосунки саме з Катериною Лозовицькою.

До слова, за поведінкою Алекса Топольського було видно, що мама для нього є найважливішою. Чоловік завжди поводився з нею з повагою, а раніше висловлювався про любов до матері. За словами Топольського, мама для нього є мудрим порадником і найближчою людиною.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × one =

Translate »