не Мішину відвів у РАГС – Одна Минута

Вибір редакції


Олександр Еллерт став переможцем 1 сезону шоу “Холостячка”. Актриса Ксенія Мішина у фіналі вибрала Олександра, відмовивши Олексію Тригубенко. Пара декілька разів розривала відносини і давала другий шанс, загалом вони майже рік зустрічалися, але історія кохання їх пари завершилася і у РАГС вони разом не пішли, хоча часто натякали на весілля у Мережі та розповідали в інтерв’ю, яким воно має бути.

Після початку повномасштабної війни в одному з інтерв’ю екс-холостячка зізнавалася, що 24 лютого 2022 року Саша допоміг їй з сином евакуюватися на захід країни з Києва, а деякий час після цього вони жили великою компанією в одному будинку ще з іншими друзями.Ксенія Мішина і Саша Еллерт
Олександр Еллерт вперше показав свою реальну дружину

Це викликало чутки про те, що пара знову зійшлася, але Мішина це заперечила і звернулася до своїх прихильників з вимогою більше не асоціювати її з екс-коханим. Ксенія знаходиться зі своїм сином в Україні, а Еллерт відлетів у Америку і поки що не повертається назад.

До відносин з Мішиною Олександр був одружений на іншій жінці, яка народила йому доньку Елю. Майбутню дружину Еллерт зустрів під час навчання в інституті. Закохані одразу почали зустрічатися, а коли зіграли весілля, то дуже скоро стали батьками, але шлюб протривав лише 2 роки.Олександр Еллерт вперше показав свою реальну дружину
Олександр Еллерт вперше показав свою реальну дружину

Переможець “Холостячки” розповідав, що він мав амбіції і як комік часто їздив на виступи, хотів розвиватися, а його дружина не розуміла таких частих від’їздів. Вони віддалилися один від одного і розлучилися. Донька подружжя залишилася з мамою, але вона не забороняє колишньому з нею бачитися. Еллерт навіть приводив Елю на “Холостячку”, щоб познайомити з Мішиною. Ксенія знайшла спільну мову з дівчинкою і вже у відносинах познайомила її зі своїм сином Платоном.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другиеИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × five =