Не поступається Хюррем Султан: як виглядала зірка “Величного століття” Мер’єм Узерлі задовго до слави

Вибір редакції


Мер’єм Узерлі народилася у великій сім’ї: вона має двох старших братів і сестру. Батько майбутньої актриси за національністю турок, а мама – німкеня. Пізніше зірка розповідала, що з дитинства вбирала обидві культури і це сильно позначилося на її сприйнятті світу.

В інтерв’ю артистка згадувала, що її дитячі роки пройшли в будинку з садом, де завжди було весело і галасливо. У дитинстві Узерлі була замкненою дитиною. Більшість часу вона проводила на самоті, не привертаючи до себе уваги. При цьому підсвідомо майбутня зірка хотіла завжди бути в центрі уваги, але природна затисненість заважала їй досягти бажаного. Надалі ця скутість негативно позначилася на кар’єрі Узерлі.

З'явилося фото сестри зірки Величного століття Мер'єм Узерлі Джанан
Зірка Величного століття Мер’єм Узерлі показала, як виглядала у дитинстві

Складним випробуванням для Мер’єм стала раптова хвороба матері. Коли вона ще навчалася у школі, її матері діагностували рак:

Мама мужньо боролася із хворобою, кілька місяців пролежала у лікарні, схудла на 38 кілограмів. Лікарі говорили, що їй залишилося щонайбільше два місяці. Я жила в лікарні, поруч із її ліжком поставили ліжко для мене, вдень ходила до школи, потім знову приходила до неї. І сталося диво, мама одужала

, – розповідала артистка в інтерв’ю.

Батьки завжди були для Узерлі надійною опорою. Ще в юності Мер’єм чітко вирішила, що хоче бути актрисою, а мама з татом підтримали її у цьому починанні. Після закінчення школи вона вступила до драматичної студії Фрезі в Гамбурзі і почала ходити на кастинги.

Роль Роксолани Хюррем Султан в турецькому серіалі “Величне століття” зробила Мер’єм Узерлі зіркою світового рівня. На дитячих фото, які знаменитість публікує в своєму Інстаграм-блозі, ця дівчинка і подумати не могла, що колись її ім’я пролунає на весь світ.

Зірка Величного століття Мер'єм Узерлі показала, як виглядала у дитинстві
Зірка Величного століття Мер’єм Узерлі показала, як виглядала у дитинстві

Шанувальників зворушили архівні знімки улюбленої актриси. Вони залишили багато теплих коментарів під публікацією маленької Хюррем.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × five =