...

Не поступається Мер’єм Узерлі: як виглядає зараз Міхрімах з “Величного століття”, якій в серіалі було 8 років

Вибір редакції


Турецький історичний мелодраматичний серіал “Величне століття” став справжнім хітом серед глядачів з усього світу. Проєкт завершився більше 10 років назад, але фанати до сих пір цікавляться життям улюблених акторів.

В сюжеті головними героями були султан Сулейман та його наложниці. Його фаворитка Хюррем стала єдиною законною дружиною падишаха і народила йому доньку Міхрімах. Роль маленької Міхрімах зіграла талановита турецька актриса Меліс Мутлуч. Їй тоді було всього лише 8 років, але вона легко втілила образ дочки Сулеймана і Хюррем. Потім вже дорослу Міхрімах грала Пелін Карахан.

Як виглядає зараз маленька Міхрімах з Величного століття, якій в серіалі було 8 років
Як виглядає зараз маленька Міхрімах з Величного століття, якій в серіалі було 8 років

“Величне століття” стало справжнім проривом для юної артистки, тому після виходу на екрани вона почала отримувати багато різних пропозицій. Після серіалу про життя Османської імперії при Сулеймані Меліс продовжила акторську кар’єру.

Сьогодні актрисі вже 20 років. Мутлуч стала справжньою красунею, знімається у кіно. Однак дівчина не планує розвиватися лише у цьому напрямі. Виконавиця ролі Міхрімах захоплюється ще й архітектурою.

Як виглядає зараз маленька Міхрімах з Величного століття, якій в серіалі було 8 років
Як виглядає зараз маленька Міхрімах з Величного століття, якій в серіалі було 8 років

Реальна історія Міхрімах Султан

Народилася 1522 року в місті Стамбул. Дівчинка здобула хорошу освіту, вона володіла кількома мовами. У серіалі показано, як ще зовсім юну Міхрімах з волі Хюррем видають заміж за Рустема Пашу, але у реальній історії все було трохи інакше.

На момент заміжжя Міхрімах було 17 років, а Рустему 39 років. Рішення про заміжжя було прийнято батьком – султаном Сулейманом. В імперії Османа було прийнято видавати дівчат заміж в ранньому віці. Наприклад, бабуся Міхрімах вийшла заміж, коли їй було 15 років. У серіалі показано, що Міхрімах майже не знала Рустема. А це було не так – довгі роки Рустем Паша був наставником братів Міхрімах, тому на момент заміжжя вони були добре знайомі. Історики повідомляють, що вони з Рустемом не відчували таких почуттів один до одного як Хюррем і Сулейман, але жили досить щасливо. За офіційними даними відомо, що у Міхрімах було двоє дітей, дочка та син, як і показано у серіалі.

Біографія Меліс Мутлуч

Меліс Мутлуч народилася у 2003 році. Дівчинка почала з’являтися на публіці з трьох років, тоді вона співала національний гімн перед п’ятдесятитисячним натовпом. Першим серіалом за участю дівчинки став проєкт “Шлях друга”. Після пішла роль Міхрімах Султан у другому і третьому сезонах “Величного століття”. Також Меліс прийняла участь у “Нехай це залишиться між нами” та “Мій світ”.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − nine =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.