не пригадає, з ким мав поцілунки та дещо більше – Одна Хвилина

Вибір редакції


Алекс Топольський після прем’єри нового сезону популярного реаліті-шоу Холостяк викликає неоднозначні емоції. Одні захоплюються особистістю та зовнішність бізнесмена, а комусь здається, що чоловік насправді переслідує зовсім не благородні цілі. Хай там що, на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм чоловік час від часу ділиться зі своїми фанами цікавими фактами зі своєї біографії, а також розповідає про те, як проходило знімання телепроєкту.

Цього разу чоловік вирішив поділитись з підписниками неочікуваним зізнанням про те, що насправді у нього є деякі проблеми з пам’яттю. Чоловік поскаржився, що через велику кількість учасниць йому важко не лише почути їхні історії, а й запам’ятати.

Алекс Топольський про проблеми з пам’яттю

В особистому блозі новий український холостяк часто відповідає на запитання, які цікавлять його підписників. Цього разу фанати спитали, що, на його думку, виявилось найважчим під час зніманні реаліті-шоу. Алекс Топольський не змовчав і зізнався: режим був настільки завантаженим, що іноді він спав лише 3-4 години.

Новий холостяк розповів, що для нього виявилось найважчим на шоу
Новий холостяк розповів, що для нього виявилось найважчим на шоу

Саме через це, продовжив Алекс Топольський, іноді він приходив на знімання шоу “на автопілоті”. Чоловік висловився, що йому було важко пригадати, що раніше йому розповідали дівчата, адже через брак відпочинку пам’ять іноді його підводила.

У мене були проблеми з пам’яттю. Ви розумієте, дівчат багато, інформації багато, це потрібно не тільки переварювати, але й запам’ятовувати

– прокоментував Алекс Топольський.

За словами чоловіка, найважче було не лише пригадувати факти з біографії дівчат, а й розуміти, хто саме про це розповідав.

Алекс Топольський поділився цікавими фактами про шоу на особистій сторінці в Інстаграмі
Алекс Топольський поділився цікавими фактами про шоу на особистій сторінці в Інстаграмі

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що ексучасниця телепроєкту Аліна Єршова звинувачувала Алекса Топольського в тому, що чоловік насправді прийшов на реаліті-шоу не для того, щоб знайти своє кохання. Дівчина озвучила, чому, як вона вважає, підприємець насправді вирішив стати новим Холостяком.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − six =

Translate »