не приховує стосунків навіть від дружини Репяхової – Одна Минута

Вибір редакції


У березні актриса поховала тяжкохвору маму. Взимку Руслана схвилювала публіку своїм падінням під час вистави, результат – перелом ноги. Пізніше, у лютому, актриса налякала глядачів, зомлівши прямо на сцені. З початком війни Писанка поїхала за кордон, щоби продовжити лікування. На жаль, хвороба цього разу перемогла. Смерть актриси стала несподіваною та спустошливою, завжди така життєрадісна та енергійна Руся більше не виступить на сцені та не заговорить з телеекранів. Вся Україна сумує та співчуває близьким актриси, колеги та всі, хто знав її, говорять прощальні слова у себе в соцмережах.

Руслана Писанка пішла з життя
Руслана Писанка пішла з життя

Не секрет, що Руслана Писанка могла порозумітися буквально з усіма, тому в неї завжди складалися хороші дружні стосунки з людьми.

Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова поділилася з читачами, як її чоловік сприйняв звістку про смерть легенди. Вона зняла сторіс, у якому наголосила, що це був шок для них обох, вони не можуть повірити, що це правда. Катя Репяхова також поділилася архівним фото, на якому зображені Руслана Писанка та її чоловік Віктор Павлік. Сцена розгортається в ліжку, Руслана лежить, розкинувши руки, голова повернута набік, акторка весело сміється. На ній зверху лежить Віктор Павлік, обійнявши та притулившись до актриси, заплющив очі.

Руслана Писанка та Віктор Павлик
Руслана Писанка та Віктор Павлік

Це фото ще раз доводить, якою дивовижною людиною була Руслана. Вона завжди почувала себе у своїй тарілці, з усіма дружила, незважаючи на обставини. Руслана була шикарною жінкою, на яку хочеться рівнятися. Світла пам’ять, актрисіИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × five =

Translate »