не розчарував Ектора Хіменеса – Одна Хвилина

Вибір редакції


Телеглядачі швидко полюбили Віктора Перехреста за його відкритість та щирість. Судді завжди відзначали прагнення кулінара опанувати нові знання та навички, а шанувальникам найбільше припали до душі емоційність та доброта чоловіка. Віктор Перехрест зростав у родині без батька, а мати хлопця важко працювала, аби забезпечити своїх двох синів.

Оскільки Перехрест є старшим братом, чимало обов’язків свого часу лягло на його плечі. Проте, хлопець ніколи не жалівся на потребу працювати. Ба більш, на шоу МастерШеф Віктор пішов лише заради того, щоб покращити життя своєї родини. Після участі в телепроєкті життя Перехреста склалось цікаво, а шлях до мети виявився насиченим.

Чим зараз займається відомий український кулінар
Чим зараз займається відомий український кулінар

Де зараз Віктор Перехрест і чим займається

Після завершення шоу “МастерШеф-4” Віктор Перехрест почав працювати в столичних закладах. Знаменитість був шеф-кухарем у низці респектабельних закладів. Пізніше Перехрест загорівся ідеєю покращення рівня харчування дітей, тому став шеф-кухарем у скаутському таборі. За довгі роки Віктор має чималий досвід у кулінарії.

Знаменитість зізнавався, що певний час він не був впевнений, чи варто йому пов’язувати своє життя з кулінарією та довго шукав себе. Врешті Перехрест усвідомив. що його призвання – це кухня. До початку повномасштабного вторгнення російської армії на територію України Віктор Перехрест взяв участь в новому сезоні кулінарного проєкту – Битві сезонів.

Віктор Перехрест з телешоу МастерШеф
Віктор Перехрест з телешоу МастерШеф

На початку квітня 2022 року на офіційній сторінці шоу МастерШеф в соціальній мережі Інстаграм з’явився допис, присвячений Віктору Перехресту. В публікації йшлось про те, що після початку повномасштабного вторгнення кулінар тимчасово покинув кухню та пішов у лави парамедиків. Тоді чоловік зізнався, що він вирішив допомагати тим, хто цього потребує не їжею, а медициною. Попри те, що Перехрест працював у скаутському таборі, а отже має досвід польової кухні, він таки став парамедиком.

Зараз допомагаю жителям різних містечок, які справді потребують медичної допомоги. Роблю уколи, знеболюю, повертаю до тями

– прокоментував Віктор з МастерШефу.

Віктор Перехрест і Тетяна Литвинова з МастерШефу
Віктор Перехрест і Тетяна Литвинова з МастерШефу

Попри свій завантажений графік та повномасштабну війну відомий український кулінар не полишає кухні та продовжує займатись тим, що його надихає найбільше.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × four =

Translate »