“Не так зручно, як на Укрзалізниці” – Колишня ВІАГра Міша Романова прилетіла у Київ на космічному кораблі - MusicUkraine

“Не так зручно, як на Укрзалізниці” – Колишня ВІАГра Міша Романова прилетіла у Київ на космічному кораблі

Вибір редакції


Міша Романова вирішила заінтригувати своїх підписників, опублікувавши фото з неймовірно красивим букетом квітів округлої форми. При цьому свою світлину підписала:

“Це я вчора прилетіла у Київ, на космічному кораблі”, зізнавшись, що політ був не надто комфортним. “Не так було зручно, як на Укрзалізниці, бо затекла спина. Але зустріли гарно”

– пожартувала співачка.

Міша Романова показала свій букет квітів
Міша Романова показала свій букет квітів

Підписники оцінили жарт, засипавши Романову компліментами, а один з фанатів навіть спитав контакти перевізника. На що артистка з гумором відповіла, що відправила йому в особисті повідомлення контакти NASA, додавши, що це задоволення не з дешевих.

“NASA, кинула у лічку. Але треба писати, бо дорогий роумінг”

– поділилася Міша. Жодних подробиць від кого такий розкішний подарунок зірка не розкрила.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Міша поділилася новиною, що знаходиться у стосунках з чоловіком, імені якого не розкривала, апелюючи це тим, що “щастя любить тишу”. Ходили чутки, що мова іде про сина відомого кінопродюсера Олександра Роднянського Алекса Роднянського, який за сумісництвом є ще й головним економічним радником президента України Володимира Зеленського. Нещодавно ведучий та блогер Слава Дьомін таки підтвердив ці чутки. Раніше Міша Романова поділилася, що На Новий рік коханий подарував їй дуже дорогу каблучку, проте пропозиції руки і серця не прозвучало. Зараз співачка живе на дві країни – Україну та Німеччину. Проте запевняє, що їхньому коханню це не завада, і кохання на відстані таки існує, якщо воно справжнє.

Міша Романова з коханим
Міша Романова з коханимИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − 13 =