недоліки зірок, які не приховаєш фотошопом – Могилевська, Руслана та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Дуже багато знаменитостей удосконалюють свою зовнішність у пластичного хірурга, зокрема через те, що хочуть бути ідеальними для власних прихильників і фінансове становище їм це дозволяє. Втім, серед українських зірок є багато тих, хто приймає себе зі всіма недоліками.

Наталія Могилевська

47-річна Наталія Могилевська вразила постарілим виглядом
Зірки, які мають недоліки: Наталія Могилевська

Наталія Могилевська сяє на українській сцені вже 25 років. Співачка мала безліч романів і завжди користувалася попитом серед чоловіків. При цьому артистку хоч і завжди вважали привабливою, але ніколи не називали красунею. У Могилевської дійсно є певні недоліки: ніс картоплиною, не виразні вилиці, тонкі губи. Втім, співачка ніколи не робила пластичних операцій і не змінювала себе, хоча може собі це дозволити.

Руслана Лижичко

49-річна Руслана Лижичко показала сталевий прес
Зірки, які мають недоліки: Руслана Лижичко

Виконавиці “Диких танців” Руслані Лижичко в цьому році виконується 50 років. На свій вік артистка виглядає дуже гарно і молодше своїх ровесниць. Втім, і у Руслани є свої недоліки. Співачка має не зовсім витончений ніс картоплинею. Втім, артистка вирішила не робити ринопластику.

Катя Репяхова

Віктор Павлік у старих спортивках станцював з Репяховою посеред готелю і розсмішив публіку
Зірки, які мають недоліки: Віктор Павлік

Четверта дружина українського артиста Віктора Павліка Катя Репяхова мріє зробити декілька пластичних операцій і не приховує це. Дівчина має не зовсім гарний ніс і хоче зробити ринопластику. Також Катя мріє забрати друге підборіддя і зробити пластику бюсту, виправивши асиметрію.

Наразі дівчина тільки планує змінити зовнішність. Цікаво, що Віктор Павлік проти, щоб його молода дружина удосконалювала зовнішність у пластичного хірурга.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 2 =

Translate »