“Нехай тепер з цим живе” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Українська співачка Оля Полякова відома своєю скандальністю та невмінням промовчати. Публіка обговорювала не один скандал за участю артистки. Втім, про кумедну історію зі співачкою-зрадницею Ані Лорак публіка до цього часу не знала.

В останньому випуску Ютуб-шоу “Дорослі дівчатка” Оля Полякова розповіла, як ще до повномасштабної війни висказала Ані Лорак все, що про неї думає.

Трапилося це після того, як у 2021 році Ані Лорак вперше за багато років виступила з сольним концертом в Україні, а саме у місті Одеса. Після концерту Ані Лорак оприлюднила в соціальних мережах відео з виступу, яке і побачила Полякова. Оля, яка вже давно недолюблює Ані Лорак, хотіла переслати це відео своєму менеджеру і поділитися своїми думками.

Беру і пишу: “Ти дивися, яка с*ка, повернулася, буде вона тут зали збирати. Ноги криві, костюми гі**о, співає погано як параша

, – пригадала Полякова.

Оля Полякова розповіла, як принизила Ані Лорак і публічно її вилаяла
Оля Полякова розповіла, як принизила Ані Лорак і публічно її вилаяла

Втім, це повідомлення Полякова випадково відправила не своєму менеджеру, а самій Ані Лорак. Повідомлення тут же було прочитане.

Полякова одразу зателефонувала своєму менеджеру і розповіла, що накоїла. Чоловік пообіцяв все виправити і взяти “провину на себе”.

Полякова з гумором згадує ту ситуацію, але запевняє, що зараз готова підписатися під кожним своїм словом і вважає, що на всі ті лайливі слова Ані Лорак цілком заслужила.

Співведуча Полкової Маша Єфросініна погодилась з думкою своєї подруги.

Нагадаємо, Ані Лорак з 2014 року живе і працює в росії. Після початку повномасштабної війни в Україні артистка вирішила просто мовчати про події, а з росії виїжджати вона навіть не планує. Лорак намагається бути “поза політикою”, втім наразі це неможливо, адже своєю мовчазною позицією співачка підтримує геноцид українців.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two + fourteen =

Translate »