...

Неля Шовкопляс пішла від чоловіка: невже у Гордєєва є шанс дістатись до серця красуні? Все про роман ведучих

Вибір редакції


Красуня телеведуча Неля Шовкопляс вже два роки не проживає зі своїм чоловіком і лише зараз наважилась на коментарі. Що цікавого наразі в особистому житті зірки “Сніданку з 1+1”?

Неля Шовкопляс уже декілька років постійно прокидається разом з усіма українцями, розповідає цікаві новини, робить репортажі та майстер-класи в ефірі програми “Сніданок з 1+1”. Постійним партнером красуні був Єгор Гордєєв, вони ідеально підходили один одному в якості партнерів на екрані.

Але прихильники хотіли візуалізувати відношення телеведучих в реальне життя. Хоча на той час офіційно Неля була одруженою і навіть не дивилась в бік інших чоловіків. А сам Єгор не одноразово говорив про те, що шлюб для нього наразі зовсім не актуальний. І ось нещодавно всіх здивувала новина, що щаслива сімейна пара Шовкопляс вже не разом.

Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс
Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс

Шовкопляс розлучилась з чоловіком і тепер живе окремо

Про зміни в особистому житті Неля намагалась не розголошувати. Але прихильники дівчини стали відчувати деякі зміни та сміливо ділились думками в інстаграмі красуні. І ось дані чутки отримали своє підтвердження. Незадовго до 24 лютого 2022 року Неля розійшлась з чоловіком. Малого того, дівчина сама була ініціатором розриву і самостійно подала документи до суду.

І все ж таки аудиторія відчула певні зміни в особистому житті ведучої. І лише нещодавно це підтвердилося. Розлучення з чоловіком було досить важким та довготривалим, адже в них є двоє спільних дітей близнюків. Хоча вони вже не такі малі, але зрештою пояснювати їм ситуацію з переїздом було важко і боляче.

Наразі колишнє подружжя продовжує спілкуватись та підтримувати один одного. Попри все, Неля сподівається відновити стосунки, тому жодних нових романів заводити навіть не планує.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven + 13 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.