Немає нічого від батька. Лідія Таран показала фото спільної доньки з Доманським, яку назвали Василиною

Вибір редакції


Лідія Таран – відома українська журналістка і телеведуча з каналу 1+1, зараз вона працює не в студії ТСН, а як віддалений кореспондент служби новин, тому що живе у Франції. Рішення переїхати Лідія Таран прийняла після того, як почалася в Україні повномасштабна війна. В перший же день зірка забрала свою дочку Василину Доманську і поїхала з Києва, який одразу став ціллю окупантів.

В блозі журналістка розповідає, як складається її життя за кордоном і показує нові фото. Лідія Таран ділилася думками, що ніколи не могла собі уявити, що її Вася стане однією з покоління дітей війни, але така реальність і її не змінити, єдине що вона може зробити – це забезпечити безпеку дитині, тому вона не сумнівалася, що треба евакуюватися за кордон.

45-річна Лідія Таран зробила стрижку боб-каре і тепер виглядає як студентка
Лідія Таран показала фото спільної доньки з Доманським

Василина ходить в дві школи одночасно, вчиться онлайн в своїй українській школі і відвідує коледж в місті, де вони живуть. Лідія намагається все це контролювати і паралельно працює віддаленим кореспондентом та робить свій вклад у благодійні справи.

Під останнім фото Таран з дочкою зібралося багато коментарів, в яких користувачі Мережі відмітили, що Василина від батька зовні не взяла нічого і виросла копією мами.

Лідія Таран показала фото спільної доньки з Доманським
Лідія Таран показала фото спільної доньки з Доманським

Нагадаємо, Лідія Таран і Андрій Доманський були в стосунках з 2000 по 2005 рік, але їх не реєстрували і жили цивільним шлюбом. В інтерв’ю зірки розповідали різні версії розставання. Для Лідії це стало несподіваною подією і пережити це було важко, а Андрій розповідав, що все до цього йшло тривалий час, він не відчував в обраниці зустрічного бажання зближуватися з його сім’єю, тому не бачив сенсу продовжувати відносини.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five + six =

Translate »