неповна родина (ФОТО) – Одна Минута

Вибір редакції


Максим Галкін став одним із перших російських артистів, хто виступив проти загарбницької війни росії в Україні та підтримав український народ не лише словом, а й ділом. Гуморист влаштовує концерти по всьому світу, а частину зібраних із продажу квитків коштів перенаправляє на допомогу українцям. Щоб мати можливість вільно висловити свою позицію, Галкін був змушений з перших днів виїхати за межі росії, в цьому його підтримала знаменита дружина Алла Борисівна Пугачова.

Щаслива родина Галкіна та Пугачової
Алла Пугачова відвела на лінійку 1 вересня дітей Лізу та Гаррі без Максима Галкіна

Зіркова пара виїхала за кордон разом із дітьми. Відразу ж поповзли чутки, що вони поїхали не тимчасово, а зібралися на еміграцію, але Примадонна заперечувала це і заявляла, що вперше за багато років виділила собі час на відпустку та лікування. Вона особисто не висловлювалася з приводу війни, тому нещодавно вільно повернулася до росії, не боячись переслідувань. Як виявилося, артистка взяла з собою Лізу та Гаррі, а Максим Галкін залишився за кордоном.

1 вересня гуморист показав відео від дружини, як вона відвела двійнят на лінійку до школи. Ліза та Гаррі продовжили навчатися у Першій Московській гімназії, вони перейшли до 3 класу. Діти постали у кадрі у шкільній формі з емблемою навчального закладу.

Алла Пугачова відвела на лінійку 1 вересня дітей Лізу та Гаррі без Максима Галкіна
Алла Пугачова відвела на лінійку 1 вересня дітей Лізу та Гаррі без Максима Галкіна

Навчання у цій гімназії відрізняється від навчання у середньостатистичній школі. У кожному класі крім вчителя також присутній вихователь, який водить учнів на додаткові заняття та прогулянки. У початкових класах після уроків діти ходять у різні секції, роблять у школі домашнє завдання, їдять, гуляють та відпочивають. Крім шкільної програми Ліза та Гаррі Галкіни також посилено вивчають французьку мову.

Нагадаємо, Алла Пугачова та Максим Галкін разом уже понад 20 років, в офіційному шлюбі вони з 2011 року. Батьками артисти стали у 2013 році.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 3 =

Translate »