неприваблива правда про Меган Маркл вийшла назовні лише після весілля – Одна Минута

Вибір редакції


За історією кохання принца Гаррі та Меган Маркл спостерігали мільйони людей по всьому світу, а їхнє весілля стало однією з найрезонансніших подій. Справа в тому, що принц Гаррі порушив усі устави та традиції своєї королівської родини обравши за дружину американку, яка старша за нього і не має жодних статусів і титулів.

Меган Маркл – відома американська актриса та модель. Найбільшу славу дівчина здобула після ролі у серіалі “Форс-мажори”. Зі своїм майбутнім чоловіком Меган Маркл познайомилася, коли їй було 35 років. Звичайно, на той час актриса мала за плечима безліч романів та активне світське життя. Як виявилося, на момент зустрічі з Гаррі, Меган мала серйозні стосунки з шеф-кухарем Корі Вітієлло. Вони зустрічалися 2 роки, жили разом і планували одружитися. Виходить, що Меган Маркл зрадила свому хлопцю, коли почала ходити на побачення з принцом Гаррі. Про це у своїй книзі “Помста: Меган, Гаррі та війна між Віндзорами” написав біограф Том Бауер.

Приховувала від Гаррі зраду: неприваблива правда про Меган Маркл вийшла назовні тільки після весілля
Приховувала від Гаррі зраду: неприваблива правда про Меган Маркл вийшла назовні тільки після весілля

Варто зазначити, що роман між принцом Гаррі та Меган Маркл розвивався дуже стрімко. Вони почали зустрічатися в 2016 році і вже через рік оголосили про свої заручини.

У травні 2018 року відбулося весілля принца Гаррі та Меган Маркл, за яким у режимі онлайн спостерігало близько 1,9 мільярдів людей по всьому світу. На самій церемонії одруження було близько 600 чоловік. Цікаво, що з боку Меган Маркл на весілля було запрошено лише її батьки. Однак на самому весіллі була тільки мати нареченої. Меган Маркл навіть не мала подружок нареченої.

До речі, після весілля Меган та принца Гаррі ЗМІ ще довго обговорювали поведінку королеви Єлизавети II на весіллі. Королева не виявляла жодних радісних емоцій і жодного разу не посміхнулася під час весілля.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 − five =

Translate »