невже буде четверта дитинка? Юрій Горбунов хоче дівчинку – Одна Хвилина

Вибір редакції


З-під сукні завжди підтягнутої красуні випинав і доволі сильно животик. Зважаючи на те, що Осадча і її чоловік Юрій Горбунов завжди мріяли мати доньку, нічого дивного в тому немає, що запланували поповнення в родині.

У Каті Осадчої з-під сукні випинається животик

Старший син Катерини Ілля вже дорослий, мешкає і вчиться за кордоном. У Юрія з першою дружиною спільних дітей взагалі не було. Тож первісток Ваня у ведучого з’явився, коли йому було вже 47 років, а в 51 Горбунов став двічі татом, колисаючи на руках другого синочка Данилка.

Невже тепер, у 52 роки в шоумена з’явиться третя, а у Катрі четверта дитина? А вони ж так жваво обговорювали можливість усиновлення дитинки, що залишилася без батьківського піклування через війну. Підписники стали жваво вітати зіркову родину з майбутнім поповненням, навіть не сумніваючись, що обов’язково народиться дівчинка.

Чи потрібне було шоу?

А от з приводу самого конкурсу Катерина Осадча таких схвальних коментів не отримала. Ведуча виклала на сторінці фото з переможницею “Голосу”, сповістивши, що Марія обожнює етнос і фольклор й дуже уміло стилізує подібні мотиви у творчості. Натомість отримала шквал критики з приводу необхідності проведення подібних заходів у такі непрості часи.

Відвідувачі Катриного акаунту висловили припущення, що захід освітлювався великою кількістю генераторів, таких необхідних нині на фронті і в тилу. Мовляв, вони конче потрібні людям у звільненому Херсоні, які чотири тижні поспіль не мають освітлення і води й змушені її набирати просто з Дніпра.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + seven =

Translate »