“Нічого не можу вдіяти” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Повномасштабна війна в Україні змінила життя мільйонів людей. Зірки тут не виключення. Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна неодноразово в інтерв’ю розповідала, що залишилась без роботи та доходів. Також знаменитість зізналася, що її чоловік, підприємець Тимур Хромаєв, через війну повністю втратив бізнес. Як відомо, з перших днів війни Тимур захищає Україну на передовій. Єфросиніна зізнається, зараз її чоловік саме в цьому бачить свій сенс життя і так йому легше справитися з втратою бізнесу.

Зараз Маша Єфросиніна вкрай рідко бачиться зі своїм чоловіком. Це відбувається лише між ротаціями Тимура, але ці зустрічі завжди дуже теплі.

Нещодавно Маша Єфросиніна вперше показала, як відправляє свого чоловіка на службу після їхньої зустрічі. Відео телеведуча оприлюднила у своєму Інстаграм-блозі. В ролику можна розгледіти Тимура Хромаєва у військовій формі з повними рюкзаками та сумками. Чоловік усміхається, на відміну від його дружини.

Маша Єфросиніна показала, як проводжає свого чоловіка-бізнесмена на фронт
Маша Єфросиніна показала, як проводжає свого чоловіка-бізнесмена на фронт

В підписі до відео Маша розповіла, що довгий час не могла показати на публіку її нову буденність з чоловіком. Телеведуча зізналася, що дуже переживає за свого чоловіка і їй дуже страшно.

Але я нічого не можу вдіяти – це рішення мого чоловіка

, – додала Єфросиніна.

Нагадаємо, Тимур Хромаєв служить у добровольчому батальйоні, де займається доставкою великих медичних гуманітарних вантажів у гарячі точки. А ось сама Маша Єфросиніна активно борется з війною на інформаційному фронті. Телеведучу навіть оголосили у росії “терористкою”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 − one =

Translate »