ніколи не сумнівайтесь та рухайтесь тільки вперед – Одна Хвилина

Вибір редакції


Овен

У минулому у Вас напевно був досвід, який дав Вам цінні знання. Ви змогли подолати ці перешкоди, попри всі труднощі. Вас знову чекає справжнісіньке випробування, але Ви напевно зможете з ним впоратися.

Телець

Ви не хочете засмутити когось з навколишніх, адже віддасте перевагу, щоб у цієї людини був гарний настрій та позитивне мислення. Втім, Вам, ймовірно, доведеться сказати комусь не те щоб гірку, але не дуже приємну правду.

Близнюки

Інструкції бувають виснажливими, проте не варто на цьому зациклюватися. На щастя, сьогодні Вам вдасться без проблем розібратися з проблемою, навіть без інструкції. Вся справа у Вашій інтуїції.

Рак

Вам може здаватися, що хтось якимось загадковим чином отримав набагато більше життєвого розвитку, ніж Ви. Втім, не варто дивитись на сусідську зелену траву. В першу чергу Ви повинні зрозуміти, що заслуговуєте на щастя і повинні прагнути до нього будь-якими способами.

Лев

Той, хто наполегливо працював, щоб чогось досягти, завжди може допомогти іншим зробити те саме. Схоже, Ви маєте знання, які комусь можуть стати в пригоді. Так поділіться ними! Безперечно, Вам за це віддячать.

Діва

Ви повинні розуміти, що навіть невелике коригування чогось може призвести до глобальних наслідків. Тож, перш ніж щось робити, хай навіть незначне, на перший погляд, подумайте кілька разів.

Гороскоп на 30 листопада 2022 року
Гороскоп на 30 листопада 2022 року

Терези

Роби з іншими так, як хочеш, щоб вони чинили з тобою. Однак у цій фразі криється підступ, який Ви вже могли одного разу відчути. Наприклад, якщо Ви допомагаєте комусь, намагаєтеся щосили, а цим тільки робите гірше. Сьогодні варто почекати з цим і дочекатись, доки Вас попросять про допомогу.

Скорпіон

Іноді навіть компетентній, впевненій у собі та висококваліфікованій людині теж потрібна допомога. Якщо йдеться про Вас, не думайте, що Ваше прохання про допомогу зробить Вас слабкими в очах навколишніх.

Стрілець

Якщо сьогодні Ви зіткнетеся з якоюсь серйозною проблемою, не дозволяйте роздратуванню затьмарювати Вам погляд і відвертати від чогось важливого та прекрасного, що є у Вашому житті.

Козоріг

Не дозволяйте загостреному почуттю серйозності придушити радість життя. Натомість широко відчиніть перед ними двері!

Водолій

Коли Ваші потреби задоволені, у світі панують спокій і благодать, але коли всі ігнорують Вас, може вибухнути буря. Втім, у даному конкретному випадку Ви повинні стримати себе, адже хтось, від кого Ви чекали на допомогу чи підтримку, зараз перебуває на роздоріжжі, а тому не може дати Вам бажане.

Риби

Час перебування людини в цьому світі обмежений, тому занепокоєння чи страх не повинні заважати йому на життєвому шляху. Пам’ятайте про це, але не забувайте також, що абсолютна безтурботність ще нікому не приносила щастя, і в житті є проблеми, від яких просто не варто відмахуватися.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − eight =

Translate »