“Ніколи серйозно не ставився” – Одна Минута

Вибір редакції


Один із найвідоміших співаків в Україні та соліст гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка відверто розповів про своє ставлення до колеги, який з початку повномасштабної війни захищає рідну країну в лавах ЗСУ. Так, за визнанням співака, він не очікував подібних дій від ведучого та музиканта Колі Сєргі. Скрипка поділився приємним враженням від свого друга.

А є серйозні класні люди. Несподівані. Наприклад, мій дружбан Коля Сєрга. Він талановитий артист, дуже гарна людина. Я давно його знаю та поважаю. Російськомовний одесит. Прикольний, душевний– прокоментував Олег Скрипка і одразу ж зізнався, що до мешканців південного українського міста Одеса він серйозно ніколи не ставився.

Музикант розповів, що такі висновки змусив його зробити стереотип про те, що серед одеситів багато так званих малоросів. Олег Скрипка поділився, що довгий час взагалі вважав мешканців Одеси “жертвами російської пропаганди”. Подібна думка сформувалася зокрема через історію з пам’ятником російській цариці Катерині, яка досі “прикрашає” центр сонячного міста.Олег Скрипка зізнався, що несподіване “перевтілення” Коли Сєрги приємно його здивувало. Артист навіть не очікував, що після початку повномасштабного вторгнення музикант почне розмовляти та займатися творчістю виключно українською мовою – що вже говорити про те, щоби піти захищати Україну на передову.

Олег Скрипка зізнався, що Коля Сєрга його приємно здивував.
Олег Скрипка зізнався, що Коля Сєрга його приємно здивував.

Український музикант також поділився своєю думкою про знаменитостей, які під час повномасштабної війни дуже швидко покинули територію України. Так, за словами артиста, він зневажає таких зірок та заявляє – кожен відповість за свої вчинки.
Олег Скрипка поділився, що вміє бачити людей, для яких найголовніше – це гроші. За словами музиканта, такі особи не мають внутрішнього путівника. Артист поділився і своєю думкою про людей, які намагаються сприймати подібних “втікачів”, як серйозних виконавців. На його думку, якщо комусь і імпонують такі зірки, то це означає лише одне – у глибині душі вони такі самі.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − 12 =

Translate »