Ніна Матвієнко зізналася, що не може пробачити собі ранню вагітність дочки: “Не догледіла Тоню” - MusicUkraine

Ніна Матвієнко зізналася, що не може пробачити собі ранню вагітність дочки: “Не догледіла Тоню”

Вибір редакції


Нещодавно Ніна Матвієнко завітала в гості до Слави Дьоміна та поділилась відносинами з донькою. Наразі вся велика родина проживає в маєтку бабусі і не соромиться про це розповідати та показувати читачам в соціальних мережах.

Старша онучка Уляна, якій на сьогодні вже 24 роки, проживає в Києві та активно волонтерить. А меншій, доньці Тоні та Арсена Мірзояна лише 7 років. Саме вони втрьох і проживають наразі в Ніни Митрофанівни. Відомо, що з зятем в Ніни Матвієнко напружені відносини, але в скрутну годину вона не може відмовити, тому мусила полишити образи та особисте незадоволення задля щасливого життя родити.

Свого житла молода родина Матвієнко-Мірзоян поки що не має, бо колись у 2017 років вклались в будівництво, яке наразі стоїть замороженим. При цьому наймати квартиру не вигідно, тим більше у Ніни Матвієнко є вдосталь місця, щоб всім проживати комфортно. І вони планують з’їхати від мами лише в свій, такий же великий, будинок.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

Провина не дає Ніні Матвієнко спокійно жити

Можливо саме відчуття провини Ніні Митрофанівній не дає можливості відпустити доньку з під батьківського плеча. Адже досі співачка вважає, що могла вплинути на життя Тоні, застерегти її від ранньої вагітності та невдалого заміжжя. Ніна Матвієнко згадала, як відреагувала, коли Тоня завагітніла:

“Потрібно було менше довіряти їй та більше говорити про все, в тому числі про наслідки. Але я не могла навіть уявити, що це так скоро відбудеться”

Саме мама була першою людиною, котрій Тоня розповіла про свій цікавий стан. Незважаючи на все, батьки схвалили шлюб, адже донька просто світилась від щастя. Шлюб був невдалий, але народження Уляни стало найкращим подарунком долі, як для Тоні, так і для Ніни Матвієнко.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + 2 =