Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсів: молода дружина Віктора Павліка змінилася кардинально

Вибір редакції


Катя Репяхова ніколи не приховувала від підписників, що збирається лягти під ніж, щоб виправити деякі недоліки у своїй зовнішності. Спочатку вона задумувалася тільки над зоною декольте. Дружину Віктора Павліка бентежить асиметрія та цілком природні зміни після грудного вигодовування, адже в 2021 році вона стала мамою і народила свого первістка.

Натомість хейтерські коментарі з приводу носу Катерину не бентежили. Ба більше, Репяхова запевняла, що ніколи не змінить ніс, тому що саме за нього її покохав Віктор Павлік. Втім, з часом Катя змінила свою думку.

 Що відомо про Катю Репяхову і ким вона була до заміжжя з Павліком
Репяхова показала свій ніс з усіх ракурсів до і після пластики

2023 рік став надважливим роком у житті дівчини – вона наважилася на пластичну операцію та придбала нову машину своєї мрії. Перед ринопластикою, так називається пластика носу, зіркову пацієнтку сфотографували з усіх ракурсів, так само і після операції, щоб мати змогу оцінити результат – наскільки він вийшов бажаний або ні.

Саме після фото “до” Репяхова побачила ще одну деталь, яку вирішила підправити – вона мінімально збільшила об’єм губ, оскільки вони не влаштовували її виглядом в профіль і постійно тріскаються від сухості, а філер зволожує і частково вирішує цю проблему. Разом із ринопластикою Катерині трохи змінили форму підборіддя, однак найбільших змін, звісно, зазнав ніс.

В Інстаграмі дружина Віктора Павліка показала повний результат “до” і “після”. Виявилося, спочатку Катерина планувала тільки зменшити довжину носа, а форму залишити, проте в останній момент вона передумала:

Я прийшла з запитом залишити свою бульку і прибрати тільки довжину носа. Саме в цей момент я побачила, що мені треба трохи збільшити губи. Такий варіант Мав би бути, якби я не передумала. За тиждень до операції я знову зустрілась з Сергієм Віталійовичем і сказала: “Прибираємо бульку зовсім”

Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсів
Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсів

Як виглядав ніс Репяхової після операції можна подивитися на наступних фото:

Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсів
Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсівИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × two =