“Ношу двійню” – Одна Минута

Вибір редакції


Наталія Могилевська – одна з тих зірок українського шоу-бізнесу, без якої не обходиться жоден важливий концерт, адже вона підкорила сцену вже понад 20 років тому. За всі ці роки в артистки сформувався великий та небайдужий до її життя фан-клуб. Одна з найбільш актуальних тем у цих колах – материнство та вагітність співачки.

Наталія Могилевська приголомшила новиною про двійню

Як людина, яка слідує трендам, Наталя Могилевська веде Інстаграм і регулярно спілкується з безліччю своїх фоловерів. Іноді – відповідає на запитання, що цікавлять, а іноді й сама запитує, як у них справи і навіть просить поділитися секретами.

Так, одного разу одна з шанувальниць Наталії зізналася, що вагітна, причому не одним малюком. Її радістю Могилевська поділилася з рештою:

Ношу двійню

Наталія Могилевська приголомшила новиною про вагітність двійню
Наталія Могилевська приголомшила новиною про вагітність двійню

Фанатів зачепила публікація зірки, і знову пішли розмови про вагітність Могилевської. Дуже легко уявити артистку в положенні завдяки кадрам зі зйомок фільму “Київський торт” 2014 року, що потрапили в загальний доступ. Там Наталя зіграла роль співачки при надії, представши перед об’єктивом з величезним животом на останніх термінах.

Наталія Могилевська приголомшила вагітним животом на останніх місяцях
Наталія Могилевська приголомшила вагітним животом на останніх місяцях

Складно посперечатися з тим, що їй дуже личить така “немодельна” талія. А поки що публіка мріє про те, щоб Могилевська стала мамою, вона радіє появі на світ свого племінника – нещодавно малюка народила її улюблена сестра.

Це по-справжньому дивовижна історія, адже артистка оберігала родичку на початку війни, а згодом допомогла їй виїхати з країни у безпечніше місце.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × three =

Translate »