...

нова дівчина Вови Остапчука показала шикарний подарунок від шоумена – грошей не пожалів – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомий український телеведучий і шоумен Володимир Остапчук двічі був одружений, проте ні один зі шлюбів не завершився хепі-ендом. Наприкінці минулого року стало відомо, що знаменитість почав стосунки з новою дівчиною. Спершу її особистість залишалась у таємниці, але пізніше все стало відомо.

Новою обраницею Володимира Остапчука стала журналістка та медійниця з Києва Катерина Полтавська. Крім своєї основної діяльності дівчина веде особистий блог, з якого шанувальники дізнаються про цікаві подробиці її життя. Так, наприклад, нещодавно стало відомо, що Остапчук і Полтавська тепер живуть разом – зіркова пара з’їхалась в спільну квартиру.

Володимир Остапчук після розлучення вже живе з іншою жінкою
Володимир Остапчук після розлучення вже живе з іншою жінкою

Судячи з фотографій з особистих блогів зіркової пари, у них гармонійні та щасливі стосунки. Нещодавно Катерина Полтавська, нова дівчина українського шоумена, похизувалась подарунком від свого коханого на честь Дня святого Валентина.

На своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм дівчина опублікувала фотографію прямо з ліжка – схоже, саме туди Володимир Остапчук приніс своїй дівчині презент. Бойфренд подарував Катерині Полтавській великий букет білих тюльпанів і комплект спідньої білизни від французького бренду.

Полтавська не могла не пожартувати в описі до фотографії. Дівчина зазначила, що 22 роки свого життя вона терпіла свято Дня Валентина, проте тепер, коли вона знайшла своє кохання, настав час “розплати”.

Нова дівчина Остапчука Катерина Полтавська показала подарунок від нього
Нова дівчина Остапчука Катерина Полтавська показала подарунок від нього

Пізніше дівчина українського шоумена похизувалась подарунком від свого коханого. На особистій сторінці дівчина розмістила в Інстаграм-історіях фотографію, на якій позувала в симпатичному комплекті темного кольору.

Подарунок Полтавській від Остапчука
Подарунок Полтавській від Остапчука

Разом з тим, невідомо, що подарувала Катерина Полтавська Володимиру Остапчуку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + 17 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.