Нова пісня від гурту THE HARDKISS – Closer (Аudio official)

Музика

Український рок гурт “THE HARDKISS”  сьогодні презентував новий аудіозапис  “Closer”.

Шанувальники гурту одразу почали ділитися цією новиною у соціальних мережах та коментувати новий матеріал: 

“Хлопці, ну ви круті, знавці своєї справи. Чесно, чомусь трек саме на концерті не особливо зачепив, але сподобався. Зараз же студійка просто дах зносить. Дико подобається, стає в один ряд з улюбленими вашими треками. Приголомшливий вокал!!! Юля, ви просто створюєте магію своїм голосом, настільки атмосферної музика стає. Поки вимальовується дуже крутий і агресивний альбом, якщо враховувати нові треки”. – коментує пісню Євгеній.

“Трек крутий, драйвовий. Участь Tony, talk … його не спіткала. Але, в приспіві забагато бек-вокалу як на мене. А з 2:30 немов інша пісня почалася, трохи дисонанс, але звучить круто. Але, молодці, планку тримайте, чекаємо на наступний трек “Антарктиду” . – пише  Дмитро у соціальних мережах.

Але, не усім до вподоби нова композиція, Віталій розчарований піснею та запитує виконавців про:  Де старий Хардкісс? Де драйв? Де емоції? Як в ранніх піснях, коли аж дух захоплювало. З кожним синглом треки все гірше і гірше … ви змінюєтеся не в кращу сторону. . Шоубізнес негативно впливає на творчість, пісні все попсовіші (менше тексту, менше сенсу, більше повторень рядків, примітивніше ритми). Для якої це публіки? Для ТВ? Таке кожен день там крутять. Шкода, що стаєте, як вони, але ж були оригінальними. Але ніколи не пізно все виправити“.

 Кожний має право на свою думку, тому бажаємо виконавцям гурту  враховувати побажання фанів, адже саме вони роблять рейтинги, приходять на концерти, споживають те, що роблять музиканти.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 4 =

Translate »