Новий образ Олени Зеленської спровокував шквал емоцій в мережі: піджак небесного кольору та спідниця-олівець

Вибір редакції


Олена Зеленська проводить дуже важливу інформаційну роботу в соціальних мережах, де ділиться з українцями результатами різноманітних ініціатив для народу.

Цього разу дружина Володимира Зеленського в Інстаграмі розповіла про зустріч із послом Великобританії та представниками інших країн, присвячену допомозі українкам, життя яких змінила війна:

Як допомогти жінкам, зґ**лтованим російськими окупантами? Як заохотити тих, хто виїхав до інших країн, повернутися в Україну? Яка роль жінок у майбутній відбудові країни? Що взагалі можуть зробити інші держави, щоб підтримати українок? Говорили про це на зустрічі в пані Посла Великої Британії Мелінди Сіммонс із її колегами, представниками різних країн світу – Анкою Фельдгузен (Німеччина), Пяйві Лайне (Фінляндія), Бріджіт Брінк (США), Еріком Сведалом (Норвегія), Клодом Вільдом (Швейцарій), Драгіцею Понорац (Чорногорія). Ще один прояв єдності світу з Україною та українками! – написала Олена.

Для цієї зустрічі перша леді обрала ніжний костюм небесно-блакитного кольору, що складається з піджака на поясі та довгій спідниці-олівець. Біла блуза ідеально поєднується з білими човниками, які також доповнили перлинні сережки. Стримана зачіска та акуратний макіяж з акцентом на очі завершили стильний образ Олени Зеленської.

Новий образ Олени Зеленської спровокував шквал емоцій у мережі Новий образ Олени Зеленської спровокував шквал емоцій в мережі

У коментарях першу леді України засипали компліментами – її імідж не залишив байдужим нікого.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen + 16 =

Translate »