Новий кліп Наталії Могилевської «Завелась» (ВІДЕО)

Музика

15 грудня відбулась прем’єра кліпу Наталії Могилевської «Завелась». Автором спів пісня, став гарний знайомий співачки, з яким вона товаришує 15 років, Олег Воронович. Вона називає його «музичним енциклопедистом, людиною, яка про сучасну музику знає все або майже все». В кінці 90-х він працював програмним директором радіостанції. Останні роки він вивчав українську поп-музику.

«Глибока і серйозна людина. Завжди  дуже сором’язливий і делікатний, тому, коли почав писати пісні для мене – показував їх не відразу. З подивом я виявила в його піснях багато гумору. Яке щастя, що він все ж таки зважився показати мені те, що написав. Тепер я сподіваюся на наш спільний альбом». – пише співачка в соціальній мережі.

Неперевершену, навіть фантастично-загадкову постановку на сцені створив балет Фрідом.

Сама співачка коментує своє творіння так:

«Я завелася, для мене це значить народження жінки в моєму серці. Ми живемо в світі чоловіків, за законами і правилами властивим їм і успіх, якого ми так хочемо приходить до нас саме цим шляхом, але щось невловиме і цінне ми на цьому шляху втрачаємо.Варто витратити час і сили на те, щоб знайти місце в своєму житті традиційним жіночим якостям. Ніжності, гнучкості, співчуттю, загадковості, вмінню пробачити і приймати як мати дитину. Все що дає нам життя, має і може бути реалізовано. Гармонія в балансі».

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − five =

Translate »