“Ну просто як вареник” (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Співачка Камалія має ефектну зовнішність, яка дісталася їй від природи, хоча вона всеодно вдавалася до спроб покращити свый вигляд. В архівному інтерв’ю в програмі “Зіркова хроніка” у 2014 році зырка чесно зізналася, що робила уколи краси, а саме вона збільшувала губи. На цю достатньо болючу процедуру Камалія пішла, щоб додати пишності верхній губі, тому що їй здавалося, що так буде гарніше:

Один раз я спробувала зробити собі верхню губу, підколоти. Мені здавалося, що у мене нижня губа пухкіша ніж верхня губа і мені хотілося трохи її збільшити. Я буквально трохи вколола. По-перше, це дуже боляче, а по-друге – ну просто як вареник. Один раз це було, після чого я більше цим не займалася

, – розповіла Камалія.

Камалія вперше розповіла, що збільшила собі губи
Камалія вперше розповіла, що збільшила собі губи

В Мережі Камалію часто підозрюють в пластиці, але вона спокійно реагує на такі звинувачення, оскільки їй точно нема за що перейматися. Ще в 2008 році співачка прийняла участь в конкурсі краси “Місіс Світу” і одержала перемогу, але з цим пов’язаний гучний скандал. Хейтери стверджують, що корону переможниці їй купив багатий чоловік Мохаммад Захур.

Камалія вперше розповіла, що збільшила собі губи
Камалія вперше розповіла, що збільшила собі губи

Вони познайомилися в період, коли Камалія переживала складне розставання. Щоб відволікти подругу від депресії, друг запросив її на неформальну зустріч впливових бізнесменів. Серед них був Захур, який вже через декілька днів покликав її на обід і між ними зав’язався роман.

Між Камалією і Захуром 22 роки різниці у віці, але не дивлячись на всі стереотипи вони щасливі у відносинах і подають гарний приклад міцної родини. У подружжя підростають дві дочки Арабелла і Мірабелла, про яких вони багато років мріяли і через великі труднощі змогли стати батьками.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 + 6 =

Translate »