“О, повернувся, класно”: Юрій Горбунов поділився думками, як приймуть Олега Винника після повернення в Україну - MusicUkraine

“О, повернувся, класно”: Юрій Горбунов поділився думками, як приймуть Олега Винника після повернення в Україну

Вибір редакції


Телеведучий, шоумен та актор Юрій Горбунов з’явився в якості гостя на Ютуб-каналі Аліни Доротюк. Журналістка зачепила різні питання, що хвилювали публіку – зокрема й відносини Юрія з деякими українськими знаменитостями, зокрема, Олегом Винником.

Ведуча зазначила, що Юрій гарно спілкувався з Олегом до лютого 2022 року, і запитала, чи бачив він розгорнуте інтерв’ю Винника та чи спілкувався зі співаком після цього.

На запитання про інтерв’ю Юрій відповів ствердно – річ іде про інтерв’ю, яке Олег Винник дав для Ютуб-каналу “Крупним планом”, і яке стало першим для співака з початку повномасштабного російського вторгнення. Однак Горбунов зазначив, що не спілкувався з Винником, а також додав:

В мене немає ніякої реакції на це інтерв’ю. Якщо ви його дивилися – воно якесь ні про що”

Скріншот з інтерв'ю Олега Винника для Ютуб-каналу "КРП (крупним планом)"
Скріншот з інтерв’ю Олега Винника для Ютуб-каналу “КРП (крупним планом)”

“До цього ми співпрацювали, Олег знімався на “Скажених весіллях”

– зазначає Юрій, однак продовжує:

“Хоча Олег з самого початку ішов важко на контакт, він не хотів спочатку зніматися, переживав, як це вплине на його імідж. Але потім погодився – і не шкодував. Тому як він зараз – нічого не можу сказати”

Аліна Доротюк поцікавилася в Юрія, чи є, на його думку, в Олега Винника майбутнє в Україні.

“От теж не знаю. Можливо, “вовчиці” все приймуть, як є, і скажуть: “О, повернувся, класно”. Тому що коли його немає – ніби і немає про що говорити. Поговорили про те, що його немає – і немає”

Горбунов також зауважив, що, на його думку, критика має місце лише тоді, коли є якісь вчинки та дії.

“Мені здається, навіть якщо ти наступаєш на якісь граблі або отримуєш по кепці – все одно треба робити. Тому що стояти на місці неможливо – ти почнеш скочуватися назад”

Граблі, на які наступив Юрій

На відміну від Олега Винника, який ще до повномасштабної російської агресії покинув країну, знаходиться в Німеччині і не випускає нових пісень, Юрій Горбунов працює над втіленням творчих задумів в Україні. Однак це призвело до гучного скандалу: адже на комедійний серіал “СМТ Інгулець”, продюсером якого і став Юрій, були виділені 33 млн гривень із державного бюджету, що розлютило багатьох українців. Згодом рішення про виділення коштів скасували, однак це, як і численні пояснення та виправдання шоумена, не змогло втихомирити обурення публіки.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five + 18 =