...

оберіть найкрасивішу з доньок “квартального” подружжя – Одна Минута

Вибір редакції


Олена Кравець і Володимир Зеленський під час тісної співпраці у гумористичному шоу “Вечірній Квартал” часто з’являлися на сцені як чоловік та дружина. Їм постійно приписували романтичні стосунки, але кожен з них знайшов щастя у коханні з іншими половинками, з якими у них з’явилися діти.

Олена і Сергій Кравець виховують дорослу доньку Марію та двійнят Катю і Ваню. У шлюбі Володимира і Олени Зеленських народилися двоє дітей — дочка Олександра і син Кирило.Чим займається і де навчається донька Володимира Зеленського

Старша дитина Зеленських до політичної кар’єри батька часто з’являлася на світських заходах. Дівчинка взяла участь у програмі “Розсміши коміка”, була моделлю на модному показі. Цього року Олександра Зеленська відсвяткувала своє повноліття і вступила у вуз.

Как выглядит дочь Зеленского
Як виглядає донька Зеленського

Перша леді розповідала про це в інтерв’ю і зізналася, що вони з чоловіком дуже пишаються досягненнями спадкоємиці, але деталей не розкривала. Точно відомо, що Саша вчитиметься в Україні, це для сім’ї принципове питання, адже її батько президент України, а не будь-якої іншої країни.Цікавий факт — чоловік Олени Кравець Сергій є хрещеним батьком Олександри Зеленської.

Що відомо про життя доньки Олени Кравець

У зірки “Кварталу 95” Олени Кравець виросла неймовірно гарна донька Марія, яка дуже на неї схожа. 19-річна дівчина все частіше підкорює публіку кадрами з фотосесій, на яких постає дуже жіночною і дорослою.
Олена Кравець та її дочка Маша
Як виглядає донька Олени Кравець

Маша Кравець більше 10 років займається танцями у стилі фрістайл і робить у цій справі великі успіхи. Після випуску з Новопечерської школи, де також вчилася і донька Зеленських, а тепер вчиться їх син, Марія стала студенткою у сфері піару.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen + 9 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.