обожнюють і нянчаться з дітками – Одна Хвилина

Вибір редакції


Руся

У 90-их роках пісні Ірини Поривай співала вся Україна, та згодом про співачку всі забули. Тільки за кілька років з’ясувалося, що в старшої сестри Наташі Корольової з чоловіком Костянтином Осауленком є син Володя, хворий на ДЦП. Родина переїхала спочатку до Канади, а потім до Америки в надії поставити хлопчика на ноги.

Син Матвій у співачки Русі народився трішки не таким

Але не склалося – він помер в 11-річному віці. Другий синок Матвій виявився хворим на аутизм. Батьки люблять дитину і кожного року кладуть у лікарню на реабілітацію. І тільки донечка Софійка народилася абсолютно здоровою.

Евеліна Бльоданс

Заради другої дитини зірка “Маски-шоу” не виховувала старшого сина, який після розлучення батьків переїхав із татом до Ізраїлю. Але у молодшенького виявили синдром Дауна. Красуня-спокусниця не відмовилася від хворого Семенка.

Евеліна Бльоданс обожнює свого синочка Семена

Навпаки стала говорити про це відкрито, намагаючись привернути увагу широкого загалу до подібної проблеми. Тато хлопчика не витримав напруги і покинув родину, а Евеліна не здалася, продовжуючи публічно відстоювати права особливих діточок.

Олег Сенцов

Про те, що син Олега Сенцова особливий, українці дізналися вже після звільнення бранця з кремлівських катівень. У шлюбі з кримською дружиною в режисера народилося двоє дітей – Аліна і Влад. У хлопчика діагностували аутизм.

Колишня дружина Олега Сенцова Алла з їхнім сином Владом

Коли Сенцов повернувся з в’язниці до Києва, то донька з мамою зустрічали його. Згодом приїхала й колишня дружина з Владом. Олег умовив жінку залишити сина в українській столиці. Алла оформила розлучення, допоки чоловік перебував за ґратами. Сподівалася, що тепер вони будуть разом, та не склалося.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + 8 =

Translate »