“Образ безстрашного кохання”: Тіна Кароль показала яскраво-червоний блискучий наряд для Євробаченні-2023

Вибір редакції


Відома українська співачка Тіна Кароль цьогоріч бере участь в одному з найпопулярніших конкурсів у всьому світі. Знаменитість виступить з композицією, яка 2006 року принесла їй сьоме місце на Євробаченні. Раніше артистка розповідала, що залишилась незадоволена тим виступом, тому цього разу внесла чимало змін до своєї пісні.

Змінила знаменитість не лише сам виступ, але й образ, в якому співатиме. 17 років тому на сцену Євробачення Тіна Кароль вийшла у симпатичній білій сукні, а тепер вирішила заспівати у неймовірному червоному образі від українського дизайнера Івана Фролова. Так, артистка показала фото, на яких позувала в червоній сукні цікавого крою. На одязі було багато вирізів у формі сердець, а основною фішкою виявилась напівпрозорість наряду – більша частина тіла була прикрита легким мереживом.

Тіна Кароль показала, в якій вишуканій сукні вийде виступати на сцену Євробачення-2023
Тіна Кароль показала, в якій вишуканій сукні вийде виступати на сцену Євробачення-2023

До слова, не обійшлось без символізму – в образі Тіни Кароль дизайнер і його команда зашифрували певне послання глядачам. Так, знаменитість пояснила, що означає сукня, в якій вона виступатиме, та її колір. За словами артистки, її наряд символізує пристрасне кохання, якому ніколи й нічого не страшно.

“Це сміливий образ безстрашного кохання. Він є своєрідним пророцтвом, яке чекає на нас після перемоги”, – пояснила Тіна Кароль своїм шанувальникам.

Тіна Кароль приголомшила вишуканим образом, в якому виступить у фіналі Євробачення-2023
Тіна Кароль приголомшила вишуканим образом, в якому виступить у фіналі Євробачення-2023

Крім того, зробила відома українська артистка й комплімент дизайнеру, який пошив для неї вишукану сукню. Знаменитість зазначила, що талановитому Іванові Фролову відомо абсолютно все про жіночу привабливість, тому й образ зірки вийшов таким неймовірним. Крім того, Тіна Кароль висловила вдячність дизайнеру за співпрацю.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × one =