Образилась на Скрябіна та навіть змінила прізвище: що відомо про єдиний конфлікт Кузьменка та Могилевської

Вибір редакції


Андрій Кузьменко, відомий український музикант і громадський діяч, за життя встиг досягти чималих успіхів у кар’єрі. Зі знаменитістю співпрацювало багато людей, а дехто з його зіркових колег навіть ставали близькими друзями. Зокрема, мова йде про Наталію Могилевську, з якою Кузьма Скрябін довго працював над різними проєктами.

Знаменита українська співачка з теплом згадує свого померлого колегу. Наталія Могилевська не приховує, що вважала свого колегу, з яким працювала разом на проєкті “Шанс”, близьким другом. Втім, зізнається артистка, бували між ними й дещо непрості ситуації. Річ у тім, пояснила Могилевська, що Андрій Кузьменко полюбляв жорстоко жартувати. Артистка ж гумору про себе не розуміла.

Наталія Могилевська та Кузьма Скрябін були близькими друзями за часів спільної діяльності
Наталія Могилевська та Кузьма Скрябін були близькими друзями за часів спільної діяльності

Одна з ситуацій особливо боляче вдарила по Могилевській. Ба більше, після цього випадку знаменитість більше ніколи не згадувала своє справжнє прізвище. Артистка народилась з ім’ям Наталія Могила. Деякий час тому вона брала участь у “Танцях з зірками”, де танцювала разом із Владом Ямою. Кузьмі такий збіг здавався кумедним – Могила та Яма. Він часто жартував про зірковий дует, але Наталії Могилевській не вдавалось ігнорувати власні емоції.

Наталія Могилевська пригадала неприємну ситуацію, яка навчила її багатьом речам
Наталія Могилевська пригадала неприємну ситуацію, яка навчила її багатьом речам

Втім, зізнається Наталія Могилевська, Кузьмі Скрябіну вона вдячна за такий жорстокий гумор. Артистка зазначила, що саме завдяки дружній іронії вона зуміла усвідомити своє слабке місце та зрозуміти, над чим саме їй потрібно працювати. Нині знаменитість згадує свого друга виключно з теплом і дякує йому за всі життєві уроки.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 + four =