обрізала чубчик і зробила модну стрижку боб-каре – Одна Хвилина

Вибір редакції


Цього разу Яна вирішила позбутися довгого білявого волосся, зробивши підліткове боб-каре з чубчиком:

“Давно хотіла це зробити, але ніяк не могла наважитися”.

Результат виявився трішки неоднозначним навіть для самої гумористки. Вона з подивом дивилася на себе в дзеркало, не знаючи, радіти чи сумувати з приводу нового іміджу. Думки прихильників зірки “Дизель-шоу” в Інстаграмі також розділилися на два протилежні табори. Одні були в щирому захваті. Інші сподівалися, що це не по-справжньому, і Глущенко просто підначує фанів.

Та знаменитість не втрачає оптимізму, бадьоро заявивши: “Не зуби, відросте. Я почекаю”.

Незвично бачити Яну Глущенко без довгого волосся з чубчиком

Яна попросила підписників придумати, кого вона їм нагадує у новому образі. Варіанти були найнесподіванішими: Ума Турман, Лілла Даллас і навіть Мілла Йовович. Доволі приємні порівняння.

Спочатку було каре

Це не перший експеримент Глущенко з зачіскою. П’ять років тому вона теж вдалася до кардинальних змін зовнішності. Артистка зробила каре, надзвичайно здивувавши шанувальників. Та найбільше жінка вразила чоловіка, якого не попередила і не сповістила про похід до салону краси. Врешті Олег змирився і змушений був визнати, що у такому вигляді дружина значно помолодшала.

Так актриса виглядала в 2007 році

За три роки волосся знову стало довгим, тож настала черга підкорегувати довжину. Каре від Яни Глущенко зразка 2020 року виглядає так:

Ще одне каре Глущенко в 2020 році

Саме такою зачіскою дружина продюсера зустріла перші літні дні. Якщо ви переконані, що Яна ніколи не змінювала колір волосся, то помиляєтеся. На Глущенко-брюнетку можна доволі помилуватися тут.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 5 =

Translate »