обидва її бойфренди – англійці (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


З першим чоловіком у Сопонару були дистанційні стосунки. Кожен мешкав у своїй країні, і лише зрідка вони прилітали один до одного і проводили час разом. Так тривало довгих 5 років. А потім світ поглинула пандемія корони, і все змінилося. Виїхати з країни стало неможливим, кожен залишався на своєму місці. Тож довелося розстатися.

Кохання №2

Через деякий час Ірина Сопонару знайшла собі нового бойфренда, про що відверто розповіла Аліні Доротюк. Він знову виявився іноземцем. Але цього разу англієць мешкає в Києві. Вони зустрілися вперше на вечірці. Найперше, чим поцікавилася “кварталівка” у нового знайомого, чи не збирається він повертатися в Англію. Той запевнив, що в нього є робота в Києві, і його все влаштовує.

З новим бойфрендом Ірина Сопонару разом уже більше півтора року

Актриса зітхнула з полегшенням, адже раніше не могла відзначити день народження з друзями в столиці, бо завжди в цей день літала до Лондона. Тепер же можна влаштовувати гучні вечірки вдома в близькому колі. Новий обранець Сопонару працює в компанії, яка виробляє біологічні добавки. Робота дистанційна, тож можна перебувати в будь-якій країні світу, і чоловік обрав Україну.

“Я йому дуже вдячна за те, що він з’явився в моєму житті”, – заявила зірка.

Прихильники гумористки вже мали можливість оцінити нове кохання білявки і насипати сердечок. Ірина виклала в мережу світлину з відпочинку з Рісом, який зачарував підписників її сторінки. Сопонару мріє вийти заміж за коханого і народити йому дітей. Навіть зрідка натякає на це Рісу, але чоловік поки що не зробив їй довгоочікувану пропозицію.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × four =

Translate »