Обираємо навушники з активним шумозаглушенням - MusicUkraine

Обираємо навушники з активним шумозаглушенням

У великих містах навушники з активним шумодавом – незамінний щоденний аксесуар. Користувачі можуть повністю зануритися в прослуховування музики, аудіокниги або перегляд серіалу. При цьому не чути розмов сторонніх людей, шум машин та інші вуличні звуки.

У статті детально розбираємо, що таке активне придушення шуму і як вибрати оптимальний варіант навушників під ваші запити.

Принцип роботи й основні особливості

Базове шумозаглушення покликане максимально заглушити сторонні звуки під час програвання контенту в навушниках. Виробники використовують два види шумодава.

    Пасивний – досягається шляхом використання спеціальних амбушурів або вкладишів з м’яких матеріалів (піна, силікон). Вони повністю заповнюють вушний прохід, підлаштовуючись під анатомію вуха. Пристрої блокують звуки, що надходять ззовні.

Активний – для нього використовуються мікрофони, які безперервно моніторять рівень шуму навколо користувача. Вони вловлюють шум у вигляді звукових хвиль, мікропроцесор обробляє цю інформацію. Створює зворотні звукові хвилі, які дзеркально відображають початкові та нівелюють їх. Щоб “почути” тишу або кожну ноту улюбленого музичного твору, можна використовувати навушники з активним шумозаглушенням.

Разновидности наушников

В зависимости от типа конструкции аудиоаксессуары бывают:

Вставные — не полностью погружаются в ушную раковину. При активных движениях могут выпасть. Блокируют шум частично. Не давят на уши, обеспечивают частичную слышимость того, что происходит на улице для безопасности пользователя.
Внутриканальные — вставляются в ухо, полностью блокируя ушной проход. Пользователь может целиком погрузиться в прослушивание любимых треков. Оптимальная модель для активных занятий спортом, велопрогулок вне городских дорог и использования в поездках.
Полноразмерные — аудиоаксессуары с мягкими амбушюрами, которые полностью обхватывают ухо. Не вредят слуху, не давят на уши, обеспечивают качественное звучание.

Дополнительные функции

Наушники с активным подавлением шума могут оснащаться и другими современными возможностями для комфортного использования.

Подсветка — дает возможность быстро найти аксессуар в темноте и подчеркнуть индивидуальный стиль пользователя.
Быстрая зарядка — функция беспроводных наушников, которая позволяет зарядить устройство за 30–40 минут.
Поддержка голосового управления — с помощью команд голосом пользователь может переключить трек, уменьшить громкость или найти другие треки из понравившегося альбома.

Наушники с активным подавлением шума можно использовать в качестве беруш, чтобы сосредоточиться на работе, учебе или быстро уснуть в шумном месте.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 5 =