очікують на появу дітей Чмерковський, Тарабарова, Аделіна Делі – Одна Хвилина

Вибір редакції


Макс Чмерковський

Відомий хореограф, що встиг засвітитися у популярних шоу “Холостяк” та “Танці з зірками”, нині перебуває у щасливому очікуванні разом із дружиною. Пета Маргатройд похвалилася в Інстаграмі, що невдовзі на світ з’явиться Чмерковський №2.

Подружжя Чмерковських очікує на другу дитину

Подружжя давно збиралося подарувати 5-річному синочку братика, та цей шлях виявився надто складним. Пета втрапила до лікарні з короною. Там з’ясувалося, що вона вагітна. Макс у цей час перебував у Києві у кріслі судді на “Танцях”, тому міг підтримати кохану лише теплим словом на відстані. Звісно, маля жінка тоді втратила. Після того було ще два викидні, і врешті все залагодилося.

Аделіна Делі

Ще одна учасниця “Танців з зірками” й “Холостяка” сповістила радісну звістку. Танцівниця похвалилася в мережі світлинами з чималим животом. Та засиджуватися в декреті Аделіна не планує. Збирається відразу після пологів пристати до роботи.

Аделіна Делі в очікуванні первістка

Делі танцює в балеті Насті Каменських. Дівчину в “Танцях з зірками” ми бачили двічі. Вона виходила на паркет з репером Серьогою та футболістом Сергієм Мельником. З “Холостяком” Аделіні не пощастило. В 12-му сезоні вона вибула з шоу вже в другому ефірі.

Світлана Тарабарова

Руда співачка очікує на третю дитину і вже сповістила широкому загалу її стать. Під час гендер-паті майбутня мама з чоловіком Олексієм Бондарем і старшими дітьми відкрили коробку, в якій були приховані повітряні кульки.

Третя вагітність Світлани Тарабарової протікає доволі складно

За рожевим кольором присутні втямили, що в подружжя з’явиться дівчинка на додачу до 4-річного сина і 2-річної доньки. Підписники й колеги радо привітали родину з майбутнім поповненням веселими смайликами.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine + thirteen =

Translate »