оцінюємо схожіть із родичами – Одна Хвилина

Вибір редакції


Катя Осадча

Зазвичай телеведуча розпитує у всіх деталі їхнього особистого життя, а про своє воліє мовчати. Та вряди-годи викладе в Інстаграм світлину зі старшим сином, братом чи батьками. Тепер маємо можливість виявити ступінь схожості між родичами.

Мама телезірки Ганна Павлівна була домогосподаркою, а тато Олександр Володимирович займав високий пост директора «Київприладу». Осадча щиро подякувала нашим воїнам, що має можливість бачитися з рідними людьми хоч щодня.

Аліна Гросу

Батьки з дитинства беруть активну участь у житті доньки. І своїми успіхами значною мірою співачка і актриса має завдячувати саме мамі і тату. Аліна вирішила подякувати рідним людям за підтримку віршами і виклала в Instagram спільну світлину.

Аліна Гросу більше схожа на маму

Тож тепер маємо можливість визначити, чи зірка більше схожа на тату-депутата, чи на маму, яка теж веде доволі активне життя.

Ольга Харлан

Відома фехтувальниця часто перебуває на зборах, тож до батьків навідується зрідка. Врешті, зустрівшись з рідними у Львові, Ольга сфотографувалася з мамою і татом на пам’ять.

Ольга Харлан більше схожа на тата

Дівчина не сумувала, що це відбулося не на рідній Миколаївщині, адже все одно в Україні. Після 8 місяців, проведених в Італії у бойфренда, ступити на рідну землю було справжнім щастям.

Alyona Alyona

Цьогоріч реперка вирвалася до рідних на Різдво. Була вражена, наскільки все довкола змінилося – у когось родина зросла коштом переселенців, хтось навпаки не дорахувався рідних людей.

Між тим Альона Альона раділа зустрічі з батьками, як у дитинстві, адже сімейного тепла і затишку родинного вогнища нікому несила замінити.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − seven =

Translate »