одяг оверсайз прикриває округлий живіт – Одна Хвилина

Вибір редакції


Останні 9 місяців про особисте життя Наді Дорофєєвої не говорить тільки лінивий. У березні цього року артистка оголосила про розлучення з Володимиром Дантесом, з яким вона прожила у шлюбі 7 років, і вже через декілька тижнів стало відомо, що Надя крутить роман із колишнім другом сім’ї Михайлом Кацуріним. Час розкрив всі таємниці і вже зараз відомо, що роман Дорофєєвої і Кацуріна почався задовго до офіційного розлучення. Таким чином розбилася не одна сім’я, а дві, адже Михайло теж був одружений та мав у шлюбі двох дітей.

Даша Кацуріна розповіла, як Дантес дізнався про зраду Дорофєєвої з її чоловіком
Дорофєєва, Дантес і Кацуріни

Останнім часом прихильники Дорофєєвої почали підозрювати її у вагітності. Справа в тому, що співачка, яка має ідеальну фігуру, почала ходити лише у вільному одязі, який приховує її об’єми. Публіка впевнена, що за таким вбранням Надя ховає округлий живіт.

Дорофеева и Кацурин ждут ребенка? Бывшая Дантеса намекнула на беременность и прикрыла живот балахоном
Вагітна Надя Дорофєєва натякнула на поповнення з Кацуріним: одяг оверсайз прикриває округлий живіт

Поки що Дорофєєва не підтвердила чутки щодо своєї вагітності, але, якщо це дійсно так, то скоро вагітність стане більш помітною.

Цікаво, що за 7 років подружнього життя Дорофєєва і Дантес так і не стали батьками. Лише зараз Володимир в одному з інтерв’ю зізнався, що вважав себе раніше чайлдфрі – людиною, яка свідомо відмовляється від народження дітей. Та зараз, вже після розлучення з Дорофєєвою, Дантес змінив свою думку і зрозумів, що “діти – це класно”.

До слова, не так давно Володимир Дантес почав будувати стосунки з колишньою дружиною Міши Кацуріна Дашею. Тож вийшло, що колишні друзі просто обмінялися партнерами. Ситуація вийшла досить комічною, але у житті й не таке буває.

Володимир Дантес та Даша Кацуріна
Володимир Дантес та Даша Кацуріна

Дантес зізнається, що з колишньою дружиною та колишнім другом зараз не спілкується, адже досі тримає образу на них.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 + fifteen =

Translate »