оформили розлучення ще влітку – ЗМІ – Одна Минута

Вибір редакції


Навколо шлюбу української співачки Віри Брежнєвої та російського композитора Костянтина Меладзе ходить багато чуток, оскільки пара своїх стосунків на публіку не виносить і не ділиться подробицями сімейного життя. Останнім часом все частіше і частіше говорять про те, що у подружжя не все так гладко. На цю тему також висловилася блогерка Олена Жужа, яка заявила, що пара розірвала шлюб ще влітку, не афішуючи цю подію в пресі.

Користувачі мережі висувають кілька версій. Одні впевнені, що розкол у відносинах зіркової пари розпочався із початком повномасштабного російського вторгнення на територію України. Начебто у них кардинально різні позиції з цього приводу – Віра публічно підтримує свою країну та допомагає українським біженцям у Європі, а Костянтин Шотаєвич упродовж усіх цих місяців відмовчується.

Інша версія – у Меладзе з’явилася коханка. Свого часу Брежнєва теж була його коханкою і відбила його у першої дружини Яни Сумм. Відносини Віри та Костянтина почалися, коли співачка приєдналася до складу жіночого тріо “ВІА Гра”.

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе розлучилися
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе розлучилися

У 2013 році стало відомо, що Меладзе після 19 років шлюбу пішов від дружини, а в 2015 році він одружився з розлучницею Брежнєвою. Закохані зіграли таємне весілля в Італії, приховуючи новину від журналістів та широкого загалу, на урочистості були присутні лише найближчі.

Спільних дітей у співачки та продюсера не з’явилося, але Віра неодноразово говорила, що хоче народити чоловікові дитину.

На чутки про можливе розлучення Брежнєва та Меладзе не реагують, викликаючи ще більше запитань у шанувальників.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen + eleven =

Translate »