Огнєвіч у прольоті – Одна Минута

Вибір редакції


Успішний бізнесмен у сфері IT-технологій Андрій Хветкевич був одним із фаворитів шанувальників шоу “Холостячка”. Він став учасником другого сезону і разом з іншими чоловіками боровся за увагу і серце відомої співачки Злати Огнєвіч, проте закохати зірку йому не вдалося і за крок до фіналу він залишив проект.

Нещодавно Андрій Хветкевич зробив неймовірне зізнання та розповів про любов до чоловіка. Камінг-аут екс-учасника “Холостячки” був сприйнятий дуже неоднозначно, але багато його товаришів із шоу підтримали чоловіка, так само як і сама Злата Огнєвіч, яка захопилася сміливістю бізнесмена та побажала їм з обранцем великого кохання.

Андрій Хветкевич із Холостячки показав, як став на коліно і зробив пропозицію нареченому
Андрій Хветкевич із Холостячки показав, як став на коліно і зробив пропозицію нареченому

У новому інтерв’ю Хветкевич заявив, що вже 6 років у відносинах з колумбійцем Філіпе, але перед участю в реаліті вони розійшлися через те, що Андрій відхилив пропозицію руки та серця від коханого, побоявшись відкрито заявити про свою орієнтацію. Тоді вони розлучилися і Хветкевич натрапив на кастинг другого сезону “Холостячки”. Дізнавшись, що головною героїнею буде Злата Огнєвіч, він зрозумів, що хотів би поборотися за її серце, оскільки як жінка вона його приваблює. За словами Андрія, він закохується в людей не за ознакою статі, а за особисті якості, тому зустрічався як з жінками, так і з чоловіками.

З Філіпе він зійшовся незабаром після вильоту з проекту і більше цього не приховує. Зі своїми численними шанувальниками Хветкевич поділився зворушливим відео, на якому робить пропозицію руки та серця коханому. Судячи з відео, для партнера було сюрпризом, коли Андрій опустився перед ним на одне коліно і покликав заміж.

Шанувальники щасливі за свого кумира і не можуть дочекатися кадрів із весілля.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 + fourteen =

Translate »