Огнєвіч втратила такого романтика – Одна Минута

Вибір редакції


Бізнесмен та фрідайвер Андрій Хветкевич був серед учасників 2 сезону проекту “Холостячка” з головною героїнею співачкою Златою Огнєвіч. Йому не вдалося побудувати стосунки із зіркою української сцени і виліт із шоу був для нього болючим, але виявилося, що його серце вже не вільне. Нещодавно у соціальних мережах чоловік приголомшив своїх численних підписників зізнанням у коханні до одностатевого партнера. Його обранцем став колумбієць Філіпе, з яким він уже побрався.

В інтерв’ю після цього Хветкевич зізнався, що вони разом уже 6 років, але перед участю в “Холостячці” розлучилися через відмову Андрія прийняти пропозицію руки та серця від Філіпе. Але також він уточнив, що до Злати він мав справжні почуття, а закохується він у людей незалежно від статі.Андрій Хветкевич із Холостячки показав, як став на коліно і зробив пропозицію нареченому
Андрій Хветкевич із Холостячки показав, як зробив пропозицію нареченому

Огнєвіч серед перших відреагувала на камінг-аут Хветкевича щирим привітанням та побажаннями парі щастя. Також теплою була реакція та інших учасників “Холостячки”, з якими Андрій спілкується і поза проектом.

Незабаром після свого зізнання Хветкевич опублікував зворушливе відео, в якому показав, як освідчувався коханому, цього разу ініціатива виходила саме від Андрія.Фрідайвер приготував для Філіпе подарунок, поклавши в сумочку невелику коробочку з обручкою. Відкривши її, Хветкевич став на одне коліно і покликав обранця заміж. Він дуже здивувався і навіть розгубився, але відповів згодою.Після весілля чоловіки навіть замислюються про можливе поповнення в сім’ї за допомогою сурогатного материнства, не виключаючи можливості усиновлення.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − three =

Translate »