Оладки від мами Арнольда Шварценеггера – готуємо родині улюблений сніданок “Термінатора” та набираємось сил - MusicUkraine

Оладки від мами Арнольда Шварценеггера – готуємо родині улюблений сніданок “Термінатора” та набираємось сил

Вибір редакції


Легкий рецепт улюблених оладок Арнольда Шварценеггера підійде навіть спортсменам та людям, які притримуються дієтичного харчування та слідкують за споживанням цукру.

Залізний Арні вважає, що потрібно іноді винагороджувати свої старання. Саме тому він регулярно просив свою маму готувати йому такі смачні оладки – кайзершмарн.

Для приготування смаколика зі столу Шварценеггера потрібні наступні інгредієнти:

  • Яйце куряче – 4 штуки;
  • борошно – 180 грамів;
  • молоко 3,2% жирності – 120 мл.;
  • сіль – за смаком;
  • розпушувач – 5 грамів;
  • цукор – 30 грамів;
  • родзинки – 100 грамів;
  • масло вершкове 82% – 1 упаковка.

Готуємо смачні оладки легко

Смачні оладки від мами Арнольда Шварценеггера
Смачні оладки від мами Арнольда Шварценеггера

Для приготування потрібно спочатку розділити жовтки та білки. До перших додаємо борошно, розпушувач та перемішуємо. Потім додаємо молоко, цукор та сіль. Суміш знову перемішуємо та відставляємо на 10 хвилин.

Беремо міксер та ретельно збиваємо білки до стану крутої піни. Щоб білки були необхідної консистенції, посуд для збиття має бути ідеально сухим. Швидкість на міксері потрібно збільшувати поступово, від мінімальної до максимальної. Завдяки цим не хитрим секретам, можна отримати ідеальні білкові піки, які так необхідні для смачних оладків.

Збиті білки для оладків
Збиті білки для оладків

До тіста додаємо родзинки та легенько викладаємо білки зверху. Родзинки можна попередньо замочити в теплій воді, щоб вони стали м’якими. Але можна також додавати і в сухому вигляді. Суміш потрібно перемішати, але робити це обережно, без різких рухів.

Дістаємо сковорідку та ставимо на середній вогонь. На пательню додаємо дві столові ложки вершкового масла. Потім викладаємо наше тісто. Оладки потрібно формувати однакової форми. Готувати до готовності на одній стороні, а потім також на іншій. Так продовжуємо роботи до повного використання тіста.

Смачні оладки від мами Арнольда Шварценеггера
Смачні оладки від мами Арнольда Шварценеггера

Готові оладки потрібно подавати з маслом, медом чи фруктами.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + seven =